Боковой кивок

Тема в разделе "Летняя мормышка", создана пользователем march-yu, 12.04.12.

  1. пан Дора

    пан Дора

    Регистрация:
    08.03.21
    Сообщения:
    6
    Продовжую ділитися досвідом: в сусідній темі я вже зазначив, що в якості вудки використовую п'ятиметровий мах телескоп Globe New Hunter. Тепер, що стосується волосіні і її довжини. Я використовую іноді волосінь, а іноді нитку (плетінку). Волосінь використовую там, де можливі зачепи й обривання. А таке у цьому виді рибальства відбувається часто. На кінець обов'язково в'яжу повідок з більш тонкої волосіні. А там, де риба велика і зачепи не передбачаються - тонка нитка. І найголовніше це довжина. Довжина волосіні - це чи не найважливіше питання після ваги вудки. А довжина повинна бути така, що коли вудка розкладена, за винятком окоренкової (комель) частини (передокоренкова частина знаходиться у окоренковій), і тримаєш її в руці за верх окоренкової, мормишка, при повністю розтягнутій, волосіні має знаходитись як раз у долоні. Це є оптимальна довжина. Саме з такою довжиною зручно працювати, з такою довжиною зручно досягти максимально можливої глибини і з такою довжиною зручно пробиратися в заростях.
     
    Airfly, tynnyt, Jeki4 и ещё 1-му нравится это.
  2. Реклама

    Реклама

    Регистрация:
    06.01.12
     
  3. jayson

    jayson

    Регистрация:
    28.03.12
    Сообщения:
    536
    Ох с пятиметровой удочкой менять точки пробираясь через заросли, то еще веселье
     
  4. Владимир84

    Владимир84

    Регистрация:
    07.04.13
    Сообщения:
    4.459
    По весне люблю ловить Линя в окнах камыша на боковой кивок, думал купить что то зимнее соорудить, но как оказалось такие уже в продаже, с креплением на любую толщину хлыста. Буду теперь пробовать).
    IMG_20210420_084339.jpg
     
    Jeki4 нравится это.
  5. пан Дора

    пан Дора

    Регистрация:
    08.03.21
    Сообщения:
    6
    Де Ви того Линя знайшли?
    Ви, як проведете випробування того кивка, то будь ласка повідомте результати. Бо то щось таке дуже дивне. Я бачив таке на Барабашці, але не купив.
     
  6. пан Дора

    пан Дора

    Регистрация:
    08.03.21
    Сообщения:
    6
    Для того і потрібен телескоп. Щоб пролізти крізь зарості я саму товсту частину вудки повністю насовую і тримаю вудку так, що трохи менше трьох метрів у мене попереду і один метр позаду. При цьому мормишка виявляється якраз затиснутою в руці.
     
    Последнее редактирование: 21.04.21
    jayson нравится это.
  7. Владимир84

    Владимир84

    Регистрация:
    07.04.13
    Сообщения:
    4.459
    Есть места с линем))). Обязательно по результату отпишусь.