Это интересно

Тема в разделе "А поговорить?", создана пользователем Иваныч, 10.06.10.

  1. Koroll777

    Koroll777

    Регистрация:
    17.12.13
    Сообщения:
    3.121
    Известный travel-фотограф Alex Bred каждый год, в декабре, в компании друзей отправляется в Лапландию, к Санте, чтобы передать ему из рук в руки письма тысяч детей.

    По нашей просьбе Алекс подготовил небольшой фотоотчёт о поездке на родину Санта-Клауса в этом году:

    "Лапландия никогда не является единым государственным образованием. В настоящее время она поделена между четырьмя государствами: Норвегией, Швецией, Финляндией и Россией (Кольский полуостров). Нашей целью был север Финляндии, городок Рованиеми.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Лапландия — это популярное место для зимнего отдыха. Здесь окунаешься в настоящую зимнюю сказку.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Люди со всего мира приезжают сюда, чтобы посетить деревню Санта-Клауса, покататься на оленьих или собачьих упряжках, устроить экскурсию на снегоходах, съехать с горы на лыжах, посетить знаменитые финские сауны и, если повезёт, увидеть северное сияние.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Деревня Санта-Клауса по-фински называется "Деревня-мастерская Йоулупукки". Здесь есть главное почтовое отделение Санты, где эльфы сортируют письма детей со всего мира.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Все деревня — это огромный парк развлечений всех мастей, ресторанов и сувенирных магазинов. Здесь всё навеяно духом Рождества. Ночью деревня раскрашивается яркими разноцветными огнями всех палитр.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Санта ведёт приём в своей резиденции. При встрече с ним ты понимаешь, что он настоящий. Тембр его голоса, манера разговора, всё говорит о том, что Санта — это не миф.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Кстати, вы знаете, как Санта успевает за одну ночь разнести все подарки детям всего мира? Он останавливает время. В его резиденции есть специальные часы с механизмом остановки времени, которыми он пользуется в рождественскую ночь.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Ещё одна особенность этого места в том, что прямо в деревне вы можете пересечь границу Полярного круга.
    [​IMG]
    Северное сияние я впервые увидел именно здесь. После тяжелого дня очень хотелось поскорее лечь спать, но, заметив сияние за окном, планы резко изменились. Всю ночь я провёл в близлежащем лесу, наслаждаясь этим чудом природы. Невероятной красоты зрелище, которое, по возможности, должен увидеть каждый хоть раз в жизни.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Если хотите снова поверить в сказку, приезжайте в сказочную страну Лапландию!
    [​IMG]
     
    Ain, -PikeHunter-, VaD1M и 9 другим нравится это.
  2. Реклама

    Реклама

    Регистрация:
    06.01.12
     
  3. ispanez

    ispanez

    Регистрация:
    15.05.11
    Сообщения:
    1.994
  4. Валерон

    Валерон

    Регистрация:
    14.04.11
    Сообщения:
    7.171
  5. Hunt

    Hunt

    Регистрация:
    29.01.12
    Сообщения:
    6.397
    НЛО?
     
  6. Валерон

    Валерон

    Регистрация:
    14.04.11
    Сообщения:
    7.171
    Да то я шучу так;)
    Все нормально Вовчик, я в этом году вообще почти трезвенник)))
     
  7. Валерон

    Валерон

    Регистрация:
    14.04.11
    Сообщения:
    7.171
    Винаходи українців, якими дорожить весь світ

    1. Гелікоптер
    Винахідником гелікоптеру є київський авіаконструктор, який емігрував до США, Ігор Сікорський. У 1931 році він запатентував проект машини з двома пропелерами – горизонтальним на даху і вертикальним на хвості. У вересні 1939-го почалися випробовування гелікоптера VS-300 спочатку на прив’язі, а 13 травня 1940-го конструктор вперше підняв свою машину у вільний політ. Їхній успіх сприяв отриманню першого замовлення від американської армії. Поступово скромна фірма Сікорського перетворилася на потужний концерн, який щороку випускає сотні гвинтокрилів цивільного й військового призначення. Понад півстоліття всі президенти США користуються послугами гелікоптерів Сікорського.

    2. Гасова лампа
    Лампа на основі згоряння гасу була створена львівськими аптекарями Ігнатієм Лукасевичем і Яном Зехом у 1853 році. Одночасно з лампою був винайдений і новий спосіб отримання гасу шляхом дистиляції і очищення нафти.

    3. Поштовий індекс
    У 1932 році в Харкові була створена унікальна система маркування листів. Спочатку в ній використовувалися цифри від 1 до 10, а пізніше формат змінився на число-буква-число. З початком Другої світової війни цю систему індексації скасували, однак пізніше продовжили використовувати в багатьох країнах світу.

    4. Ракетний двигун і перший супутник Землі
    Уродженець Житомира Сергій Корольов є конструктором радянської ракетно-космічної техніки і засновником космонавтики. У 1931 році він разом з колегою Фрідріхом Цандером домоглися створення громадської організації з вивчення реактивного руху, яка згодом стала державною науково-конструкторської лабораторією з розробки ракетних літальних апаратів. У 1957 році Корольов запустив на навколоземну орбіту перший в історії штучний супутник Землі.

    5. Гнучкий суперконденсатор
    Фахівці з Львівської політехніки придумали гнучкий тканинний суперконденсатор, який працює на сонячній батареї і може зарядити навіть мобільний телефон. Пристрій являє собою компактну систему енергозбереження, котра гнеться і кріпиться до будь-якої поверхні. Це український винахід увійшов у топ-100 кращих досліджень і розробок світу 2011 року за версією впливового американського журналу R&D Magazine.

    6. Годинник-глюкометр для діабетиків
    Вчений із Закарпаття Петро Бобонич винайшов глюкометр у вигляді наручного годинника. З його допомогою діабетики можуть дізнаватися рівень цукру в крові в будь-який момент. Для цього не потрібно здавати кров.

    7. Екологічно чисте паливо
    Інженер зі Славутича Володимир Мельников сконструював машину, яка перетворює відходи деревини в паливні брикети. Піч під надвисоким тиском розігріває тирсу до 300 градусів, внаслідок чого утворюється рослинний клей. Далі працює прес, який стискає масу з силою 200 тонн на квадратний сантиметр. В результаті виходить паливний брикет, схожий на антрацит.

    8. Кінескоп
    Йосип Тимченко – людина, яка за два роки до відкриття братів Люм’єр, спільно з фізиком Миколою Любимовим розробив скачковий механізм “равлик”. Його принцип дії був покладений в основу створення кінескопа. У 1893 році в Одесі були показані два фільми, знятих за допомогою першого кінескопа. Тимченко випередив західних винахідників кінематографу, однак його пристрій не був запатентований.

    9. Зварювання живих тканин
    Ідея зварювання живих тканин з’явилася серед вчених інституту електрозварювання ім. Євгена Патона. Ще в 1993 році під керівництвом Бориса Патона – сина винахідника різних методів електрозварювання, були проведені експерименти, які довели можливість отримання зварного з’єднання різних м’яких тканин тварин способом біполярної коагуляції. Пізніше почалися експерименти зі зварювання тканин видалених органів людини.

    10. Рентген
    Українець Іван Пулюй за 14 років до німця Вільгельма Рентгена сконструював трубку, яка згодом стала прообразом сучасних рентгенівських апаратів. Він набагато глибше, ніж Рентген, проаналізував природу і механізми виникнення променів, а також на прикладах продемонстрував їх суть. Саме Іван Пулюй першим у світі зробив рентгенівський знімок людського скелета. Єдиною його помилкою у цьому винаході стало те, що він не потурбувався про патент на нього. Вчений просто не ставив за ціль привласнювати його.

    11. Гіпсова пов’язка
    Микола Пирогов – засновник військово-польової хірургії, започаткував використання анастезії при оперативних втручаннях, вперше в історії світової медицини застосував гіпсову пов’язку.

    12. Вакцини проти чуми та холери
    Володимир Хавкін створив перші в історії вакцини проти чуми і холери. Він працював у лабораторії Мечникова спочатку в Одесі, а пізніше в Парижі. У Франції Володимир Хавкін винайшов протихолерну вакцину. Уряд царської Росії відмовився застосовувати винахід політичного противника московської імперії. Після відмови застосовувати протихолерну вакцинацію в ряді країн Європи, Хавкін з 1896 року працював в Індії, де створив першу в історії вакцину проти чуми. Зусилля вченого знайшли підтримку в уряду Великої Британії. Експерименти з винайденими вакцинами Хавкін найчастіше проводив на своєму організмі. В Індії було вакциновано понад 4 мільйонів людей. Видатний вчений був призначений головним бактеріологом країни та директором Бомбейської протичумної лабораторії. Пізніше ця лабораторія була перетворена в Інститут Хавкіна.

    13. Місцева імунізація
    Олександр Безредка відкрив спосіб місцевої імунізації, створив учення про рецептивні клітини й антивіруси, увів термін — анафілактичний шок. Безредка — автор теорії “місцевого імунітету”, яка піддавалась критиці з боку опонентів вченого за його спробу ізолювати явище іммунітету від захисних реакцій організму вцілому.

    14. Перша пересадка нирки
    Юрій Вороний здійснив першу в світі пересадку нирки. Надзвичайно важливо, що в клінічних умовах Вороний довів, що “нирки свіжих трупів у стані оживати і функціонувати при пересадці іншій людині”, і що “поза всяким сумнівом трупні органи при пересадці людині не дають якою б то не було специфічної інтоксикації або анафілаксії”. Своєю операцією Вороний надовго випередив розвиток трансплантології. У більшості країн світу клінічні пересадки кадаверних нирок почали робити тільки в 50-60-ті роки.

    15. Безкровний аналіз крові
    Харківський вчений Анатолій Малихін придумав, як зробити аналіз крові безкровним. Він створив прилад, п’ять датчиків якого прикріплюються на певні ділянки тіла людини, після чого на екран комп’ютера виводиться 131 показник здоров’я. Прилад активно використовується медиками в Китаї, Саудівській Аравії, Німеччини, Єгипті та Мексиці.

    16. Антибіотик батумін
    Вчені з Інституту мікробіології і вірусології НАН України створили новий антибіотик, що володіє високою активністю до всіх видів стафілококу. За своїм хімічним складом цей препарат не має аналогів.

    17. Компакт-диск
    Мало хто знає, що прообраз компакт-диска в кінці 1960-х винайшов аспірант Київського інституту кібернетики В’ячеслав Петров. Тоді розробка носила науковий характер і не мала нічого спільного з музикою. Оптичний диск був створений для супер ЕОМ.

    18. Електричний трамвай
    На початку 1870-х полтавчанин Федір Піроцький розробив технологію передачі електроенергії через залізний дріт. У 1880 році Піроцький представив проект застосування електрики “для руху залізничних потягів з подачею струму”. Через рік в Берліні поїхав перший трамвай, вироблений компанією Siemens за схемою українця.

    19. Рукавичка для людей з проблемами зору
    Хлопець із Луганська Іван Селезньов представив на міжнародному конкурсі “Intel International Science and Engineering Fair” свій проект “Нове чуття: ультразвукова рукавичка для просторової орієнтації людей з вадами зору”. Така річ може стати досить корисною з точки зору орієнтації у просторі. Винахід молодого українця потрапив до трійки кращих винаходів світу у 2013 році, а американські інвестори вже ним зацікавились і пропонують співпрацю. Однак Іван все ще чекає, коли матиме змогу розвинути проект в Україні.

    20. Вміння комп’ютера розпізнавати обличчя
    Киянину Єгору Анчішкіну було 26 років, коли він зацікавився проблемою розпізнання відео та фотоінформації. Разом з колегами він створив фірму, яка поставила собі за мету навчити комп’ютер впізнавати людські обличчя. Наприклад, розробка українських програмістів могла б швидко знайти горезвісного “караванського стрільця”. Але фантастична технологія вже не належить Україні. Інтернет-гігант Google викупив усіх, хто розробляв перспективну технологію.

    21. Червоні лазери у CD- та DVD-програвачах
    Нік Голоняк працював у Головній лабораторії напівпровідників “Дженерал Електрик Компані” у місті Сіракузі (штат Нью-Йорк), де зробив кілька важливих відкриттів у галузі напівпровідникових приладів, серед яких — перший функціональний світловипромінювальний діод і напівпровідниковий лазер. Надзвичайно економічні світлодіоди почали використовувати під час виготовлення фар автомобілів, світлофорів, електронної і побутової техніки, конструювання інформаційних табло на транспортних вузлах, стадіонах тощо. Його винаходи дали змогу розробити червоні лазери, які функціонують у видимому спектрі й використовуються у CD- та DVD-програвачах. Нік Голоняк брав участь у винайденні тріода — пристрою, на базі якого працюють комп’ютери, телевізори й інші сучасні електронні прилади.

    22. “Батьківство” Інтернету
    Леонард Кляйнрок 1961 року, ще будучи студентом Массачусетського Технологічного Інституту, описав технологію, здатну розбивати файли на частини й передавати їх різноманітними шляхами через мережу. Молодий вчений опублікував свою наукову працю, присвячену цифровим мережевим зв’язкам – “Інформаційний потік у великих комунікаційних мережах”. Ці ідеї лягли в основу його докторської дисертації, висновки з якої він опублікував у виданні “Комунікаційні мережі” (1964). У цій книжці Л. Кляйнрок виклав основні принципи (разом з його наступними теоретичними розробками) пакетної комунікації, які лежать в основі сучасної технології Інтернету. Ідеї Кляйнрока випереджали час, тому знайшли своє широке застосування лише в кінці 60-х років XX століття, коли ними зацікавилось Агентство з науково-дослідних проектів (ARPA), одним з напрямків діяльності якого стало створення комп’ютерних технологій для військових цілей, зокрема, зв’язку.

    Українці – багатогранна і талановита нація. Цей перелік є лише маленькою часткою нашого світового вкладу, але вже лише ним ми можемо впевнено пишатись! Рухаймося далі, та намагаймося робити все найкраще, що у наших силах.
    https://vk.com/wall-32195333_8592474
     
    VaD1M и Airfly нравится это.
  8. Вован 59

    Вован 59

    Регистрация:
    20.01.15
    Сообщения:
    2.629
     
    bacha-sergey нравится это.
  9. Aleksandr

    Aleksandr

    Регистрация:
    05.06.10
    Сообщения:
    980
    :ay::ak:
    Валера ,с одной стороны гордость а с другой грусть .Всё у нас круто, и земля родюча и люди талантливые и роботящие.. только вот беда- никак из глубокой жопы Украину, за столько веков не можем вытащить.. :bk:Всё на кто-то мешает ...а может как в поговорке, про плохого танцора.........:al:
     
  10. -PikeHunter-

    -PikeHunter-

    Регистрация:
    26.09.14
    Сообщения:
    499
    Удочка, которую тяжело убить.
     
    bacha-sergey, Koroll777 и Валерон нравится это.
  11. Koroll777

    Koroll777

    Регистрация:
    17.12.13
    Сообщения:
    3.121
    Концепт-кар Toyota Concept-i
    Перед вами новый концепт-кар Toyota Concept-i, созданный познавать своего водителя. Торжественная презентация автомобиля будущего была проведена на официальной пресс-конференции компании Toyota во время ежегодной Международной выставки потребительской электроники (CES) в Лас-Вегасе, США, 4 января 2017.

    [​IMG]

    Concept-i – это компактный автономный автомобиль, отличающийся плавным и органичным дизайном. Однако самое интересное и трудно объяснимое в этой машине – это ее внутреннее устройство. Салон в значительной степени лишен привычных черных сенсорных дисплеев. Именно здесь и раскрывается философия «кинетического тепла», которую предлагает команда калифорнийского филиала CALTY Design Research совместно с Toyota Innovation Hub. Инженеры и дизайнеры верят, что мобильные и транспортные технологии должны быть теплыми, гостеприимными и превыше всего веселыми и прикольными. По сути Toyota полагает, что у нас должны быть более человечные и увлекательные взаимоотношения с личным автомобилем. Поэтому вместо кнопок и экранов, пассажир взаимодействует с искусственным интеллектом автотранспорта, электронным посредником, которому дали имя Юи (Yui). Юи будет воспринимать человеческие потребности на борту транспорта, измерять ваши эмоции и автоматически реагировать на них. Эти ответы могут быть устными (например, вербальное предложение варианта пути) или посредством изменения условий окружающей среды (изменение освещения в салоне, например). Пассажиры также могут просто поговорить с Юи, как это работает в голосовом наборе смартфонов, чтобы совершать запросы в более удобной для себя форме.

    [​IMG]

    Сконструированный как для автономного пилотирования, так и для человеческого управления, Concept-i имеет в своем расположении руль и специальные водительские функции, среди которых видеосъемка задних стоек для отображения слепых зон и видеодисплей нового поколения, который помогает водителю не отвлекаться от дороги и смотреть только вперед. Это «сенсорно-чувственное» взаимоотношение человека с технологией распространяется и за пределы салона. Юи будет приветствовать приближающегося водителя с помощью внешних мониторов и заранее открывать вертикально подвешенные ламбо-двери.

    [​IMG]

    Кроме того внешняя часть автомобиля оснащена динамической графикой, которая может информировать пешеходов о том, управляется ли машина автоматически или за рулем человек. Концепт-кар также cможет делиться визуальной информацией о дороге впереди с помощью задней панели транспорта. (Фото: Rick Wilking/Reuters)

    [​IMG]

    [​IMG]

    Торжественная презентация нового концепт-кара Toyota Concept-i, умеющего изучать своего водителя, во время пресс-конференции компании Toyota на выставке CES в Лас-Вегасе, США,4 января 2017. (Фото: Rick Wilking/Reuters)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Боб Картер (Bob Carter), старший вице-президент по автомобильным разработкам компании Toyota, представляет публике новый концепт-кар Toyota Concept-i во время пресс-конференции компании Toyota на выставке CES в Лас-Вегасе, США,4 января 2017. (Фото: Rick Wilking/Reuters)

    [​IMG]