Интернет магазин товаров для рыбалки lovivolnu.com.ua , надувные гребные лодки Vulkan

Тема в разделе "Рыболовные магазины", создана пользователем Lodki-Vulkan, 17.04.14.

  1. Lodki-Vulkan

    Lodki-Vulkan

    Регистрация:
    16.04.14
    Сообщения:
    4
    Интернет магазин товаров для рыбалки и отдыха на природе. lovivolnu.com.ua
    АКЦИЯ! Всем заказавшим лодки ВУЛКАН с этого форума в подарок на выбор спасательный жилет или мягкое сидение.

    Предлагаем надувные лодки собственного производства под торговой маркой Вулкан.
    Надувные лодки Вулкан это удобный конструктор с помощью которого можно создавать модель отвечающую Вашим потребностям. Все лодки изготавливаются из качественных материалов, основные узлы производятся на собственном оборудовании, применяется качественный пвх материал. Наши надувные лодки пвх можно купить в г. Харьков на рынке Барабашова или заказать через интернет, мы отправляем товар транспортными компаниями в любой регион Украины.
    Лодки Вулкан делятся на три группы:

    Различные модификации надувных гребных лодок из пвх Вулкан DSC_0881DSC_0881_resize.png

    Безымянный.jpg

    D - дешевая резиновая уключина
    L - поворотная уключина
    S - слань на дно лодки
    T - транец для навесного мотора
    P - привалочный брус
    (PS) - передвижные сидения, все комплектации без этих букв комплектуются неподвижными.
     

    Вложения:

    Кучерявый нравится это.
  2. Реклама

    Реклама

    Регистрация:
    06.01.12
     
  3. Слава40866

    Слава40866

    Регистрация:
    01.08.17
    Сообщения:
    1
    Мої враження, від купівлі човна Vulkan (Вулкан)

    в інтернет магазині Лови волну

    Одразу про магазин:

    Подзвонив за вказаним номером, підняв трубку менеджер (стажер), на мої питання, він просто у когось постійно питав відповідь потім мені переповідав, що стосується запитань:

    1. Колір співпадає з вказаним на сайті. Відповідь так –

    не спіпадає колір (хакі),

    2. Конструкція співпадає з вказаним на сайті. Відповідь так –

    не спіпадає - леєр тільки з боків.

    3. Гарантійний термін 5 років, як вказано на сайті. Відповідь так – насправді в книзі яка йшла в комплекти вказано 3 роки.

    4. Товщина ПВХ тканини співпадає з вказаним на сайті. Відповідь так – не маю змоги перевірити (але сумніви є)

    5. Також замовив якоря розкладний.

    Коли прийшло замовлення не мав змоги конкретно переглянути.

    Коли видалась така нагода, виявив перечислені раніше не співпадіння також до цього якоря вкинули до сумки з човном без упаковки, тим самим побивши банки (не критично, але – це є сервіс) + якір не комплект контрольної гайки не було без неї – це простий брухт.

    Зателефонував менеджер футболили 3 дні тому що в них, спеціальний менеджер по поверненнях і дуже зайнятий. Коли я все-таки додзвонився мені розповіли, що це питання дуже легко вирішуються:

    1. З приводу не відповідності з заявленим на сайті виглядом – це все на краще, тому, що човен менше гріється та леєр вклеєний на швах погіршують надійність, а картинки ще не встигли змінити.

    2. Те що гарантійний 3 роки так – це книжка стара ми переробимо.

    3. Якорем банки побило - ми поміняємо.

    4. Якір не комплект – ми поміняємо.

    Тільки зробіть фото та скиньте на Viber, ми розглянемо (розглядали тиждень)

    Відправив їм те, що не влаштовувало з (банкою вирішення було, що вони вишлють м’яку накладку). Повернули мені якір нормальний, книжку гарантійну таку ж саму з 3 річною гарантією та м’яку накладку 1 шт., а відправляли мені більше 2 тижнів та ще за зворотню доставку сплачувати довелось мені. “СЕРВІС”

    По якості самого човна, перша рибалка і ручки весел відклеїлись, шви човна на 3 (по 5 бальній) в деяких місцях краї відклеєні та з напливами.

    На питання зв’язати з керівником, хтось назвався – “ну, я директор” (мало віриться, що це був саме він) і коли я виразив своє не задоволення це просто винен ПРИМАРНИЙ МЕНЕДЖЕР-якого уже звільнили та постачальники- які підводять.

    ШАНОВНІ, НЕ ДАЙ БОЖЕ КЛІЄНТИ, ТАКИХ “СУМЛІННИХ МАГАЗИНІВ ТА ВИРОБНИКІВ”, ЯКЩО ВИ НЕ ХОЧЕТЕ ВТРАПИТИ В ТАКУ СИТУАЦІЮ, ПРИЙМАЙТЕ ЗВАЖЕНЕ РІШЕННЯ, ТОМУ ЩО ОМРІЯНИЙ ПЛАВ ЗАСІБ АБО ІНШИЙ ТОВАР ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ, МОЖЕ ПРИНЕСТИ ВАМ МАСУ НЕГАТИВУ!!!

    І ПАМ’ЯТАЙТЕ, ЧАС ПРОВЕДЕНИЙ НА РИБАЛЦІ НЕ ЙДЕ В ЗАЛІК ЖИТТЯ НЕ ЙДЕ!!!!!!!
     
    Олежан нравится это.