р.Днепр

Тема в разделе "Спиннинговая ловля", создана пользователем МИШОК, 30.08.13.

  1. МИШОК

    МИШОК

    Регистрация:
    29.02.12
    Сообщения:
    1.407
    Да, пока все задачи которые установил решаю, при использовании Блю-бёрдом 0,5-5,0 гр. но ........... ещё куча нюансов!!!
     
  2. Реклама

    Реклама

    Регистрация:
    06.01.12
     
  3. druid

    druid

    Регистрация:
    15.09.10
    Сообщения:
    784
    Спасибо!
     
  4. rybolov

    rybolov

    Регистрация:
    24.09.13
    Сообщения:
    70
    если хотите поджиговать судака в районе Южного моста в Днепропетровске - советую с лодки и плыть к бую, где Самара впадает в Днепр (если с той каменной гряды, где Вы ловили, смотреть на левый берег - то буй будет чуть левее. Плыть примерно 2.5 - 3 км).
     
    МИШОК нравится это.
  5. МИШОК

    МИШОК

    Регистрация:
    29.02.12
    Сообщения:
    1.407
    Спасибо за направление!
     
  6. слава 1987

    слава 1987

    Регистрация:
    16.12.12
    Сообщения:
    204
    27.05.14р

    По роду занять часто буваю у відрядженні, цього разу випала дорога до стольного граду Києва.

    Завдання розбито на 2 дні тому заплановано ночівлею в готелі.

    Соромно сказати, але за свої нанадцять років жодного разу не рибалив за межами Харківської області, а коли хочеться – гірше чим болить . В розмові з кумом обмовився, що їду до Києва та кортить порибалити на великій та могутній артерії центральної України. Була підкинута ідея візьми снасті, а там подивишся.

    Оцінивши пропозицію ,тим більше, в разі чого, буде на кого повісити всіх собак – «кум - це ж ти мене підбив на таку авантюру» прийнято рішення - снасті беру, а там буде видно.

    Треба бути дурнем, щоб не скористатись можливістю порибалити одразу на трьох великих ріках Дніпрі, Славуті, Борисфені :)

    В перше я зрозумів, що щось не так, побачивши очі Дружини, коли я разом з паперами, ноутом, почав збирати снасті, в очах не двозначно читалось питання – «На який - … тобі снасті на роботі», а прозвучало: «я чогось не знаю?»

    Мабуть, Доволі екзотично , зі сторони виглядала людина в костюмі , з нутом та спінінгом в руках.

    Доїхавши в Столицю та заселившись в готель, рибацький скарб було залишено в номері . Чимдуш почимчикував вирішувати виробничі питання, а в думках я вже тягнув гігантську зубасту майстриню засідок (щуку).

    Близько другої повернувся в готель, перевдягнувшись в формений одяг ЗСУ без, опізнавальних знаків. Вийшов з номеру попрямувавши на ресепшен здавати ключ, від гріха подалі.

    І тут я вдруге зрозумів, що щось явно не так. В очах молодої-звабливої панянки з чорним , як смола, волоссям, та шикарним декольте, в карих великих очах (які я, доречі, не помітив, коли засилявся -, важко дивитись в очі жінці з такими крутими могутніми дніпровськими пагорбами «сподіваюсь дружина не читає рибацький форум» - чоловіки мене зрозуміють ) побачив кричуще питання – ти хто і де ти дів нашого постояльця в костюмчику та з ноутбуком.? Тихенько здавши ключ я швиденько втік, не нариваючись на незручне питання.

    Від готелю до Труханового острову десь 30-40 хвилин ходу, куди я і прямував через пішохідний міст.

    Мої сподівання на вдалу рибалку розбились як хвилі бурхливого прибою Чорного моря об кам’янистий берег в Коктибелі, коли я побачив кількість відпочиваючих. Побродивши по піщаному березі Труханового острову, я ледь знайшов ділянку вільну від відпочиваючих та вільним доступом до води («ЗАКОНО СЛУХНЯНІ ГОСПОДАРІ» будівель та закладів) перегородили берег в притул до самої води. Пополоскавши наявні в коробці воблери (вимушено покупавшись, через якісь металеві конструкції в воді) не побачивши жодної реакції київських риб на мої приманки (мабуть, столичній рибці не сподобалась харківська прописка приманок , як і київським ППСникам - харків’янин в камуфляжі , що гуля по Києву, благо паспорт по професійній звичці ношу з собою ). було поставлено «Сєдобку» кейтеч на яку вдалось вмовити 3 нано окуні, по прикладу ППС перевірив їх прописку - виявились також не місцеві та ще й голодні - відпустив у воду, бо дуже вже просились, сказали що на 18 назначено явку для прописки.

    Залишивши декілька селіконових приманок на постійне проживання в Дніпрі в центрі Києва, в 18 годин нандцять хвилин відправився в готель .

    Ось і збулась моя маленька мрія, а я задовольнивши «ХОТЕЛКУ» в маленькій рибалці на великій могутній річці ДНІПРО, попрямував готуватись до завтрашнього дня.

    Всім здійснення великих та маленьких рибацьких мрій, ні хвоста ні чішуї.

    Реалізуйте свої мрії 100% непридпринятих спроб закінчуються невдачею.

    Всім дякую за увагу.
     
    Последнее редактирование: 28.05.14
  7. Серж

    Серж

    Регистрация:
    26.01.11
    Сообщения:
    1.764
    Хорошие отчеты, приятно читать. Вот только фоток не хватает.
     
    Aelharon, Олежан, Серж 73 и 2 другим нравится это.
  8. слава 1987

    слава 1987

    Регистрация:
    16.12.12
    Сообщения:
    204
    по фото обовязково виправлюсь.
     
    VaD1M, Серж и Валерон нравится это.
  9. Валерон

    Валерон

    Регистрация:
    14.04.11
    Сообщения:
    7.171
    Доброе утро !
    Честно говоря, все более чем классно, если бы давали бы места за самый лучшие отчеты, думаю что Ваши отчеты были в списке лидеров !)
    Но с фото еще бы было круче !)
     
    fox, Серж, Airfly и ещё 1-му нравится это.
  10. zloy geniy

    zloy geniy

    Регистрация:
    31.01.12
    Сообщения:
    326
    IMG_1827[1].JPG IMG_1833[1].JPG IMG_1838[1].JPG IMG_1829[1].JPG всем Доброго дня. Только приехал с Днепра, был там в связи с подготовкой лагеря к сезону, ну и как же не побросать спининг, даже если запрет, оно же очень хочется))), вот собственно и результат рыбалки за 52 минуты первого дня.
    далее посидели немного на удочку, бросили одну на живца а вторую удочку на червя, и вот результат IMG_1842[1].JPG IMG_1843[1].JPG IMG_1845[1].JPG IMG_1848[1].JPG и вечерний спининг принес вот такую рыбку))) IMG_1849[1].JPG вес 4800))), всем приятной и хорошей рыбалки
     
  11. МИШОК

    МИШОК

    Регистрация:
    29.02.12
    Сообщения:
    1.407
    Сегодня прогулялся в Днепропетровске , район Победа 2.
    Ветер против течения , очень сильный ,
    Фото4290.jpg
    Ловил на отводной и дроп-шот ,груз минимум 7 грамм , нашел на выбросе ракушку , с учетом ветра растояние на которое мог бросить не больше 50 метров (наверно).
    Фото4289.jpg
    Фото4288.jpg
    Дроп-шот победил 3:1 .
    Фото4291.jpg

    Получил долю удовольствия.
     
    серый камень, koc9999, VaD1M и 28 другим нравится это.