Рыболовные Игры Флагман 2015

Тема в разделе "Соревнования, турниры, семинары", создана пользователем Match Flagman, 19.05.15.

 1. Match Flagman

  Match Flagman

  Регистрация:
  20.02.12
  Сообщения:
  299
  Положення про проведення змагань “Рибальські Ігри Flagman ‘ 2015”

  Головний організатор – компанія Flagman і торгова марка Forrest


  ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ


  Турнір проходить в один тур в один день. Одночасно змагаються у трьох дисциплінах: спінінг, фідер, поплавкова вудка. Змагання у кожній дисципліні проводяться у окремій зоні. Учасники змагаються тільки в особистому заліку. Етапи змагань проводяться в містах Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Запоріжжя, Миколаїв, Львів, Рівне, Івано-Франківськ і Вінниця.

  Конкрентні дати змагань затверджують організатори етапів у своєму регіоні.

  Регламент.

  5:45 - прибуття

  6:00 - жеребкування, оголошення правил участі і вхід в сектори

  7:00 - старт

  14:00 - фініш (зважування, підведення підсумків)

  15-00 - нагородження переможців

  Правила та обмеження: До участі у змаганнях допускаються учасники, які за віком не молодші 16 років. Учасники зобов'язані:

  • дотримуватись правил поведінки на водоймах, правил змагань, даного положення, морально-етичних норм поведінки в суспільстві;

  • беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;

  • при погіршенні здоров'я терміново поставити до відома суддю;

  • дотримуватись Правил проведення змагань.

  До участі у змаганнях допускаються учасники, які підтвердили свою участь у змаганнях не пізніше, ніж за 3 доби до початку турніру. Допускаються учасники, не зареєстровані попередньо, але тільки за наявності вільних секторів.

  Під час змагань учаснику забороняється приймати будь-які речі чи будь-яку допомогу від інших учасників, не учасників, суддів. Вихід з сектору спортсмена (фідер, поплавкова вудка) здійснюється тільки з дозволу суді, в момент виходу снасть повинна знаходитись на суші.
  Знаходитись не учасникам (гостям) в секторах забороняється. Забороняється куріння у секторах та знаходження у нетверезому стані.
  Забороняється голосно розмовляти, викрикувати, відволікати інших учасників змагань.


  Учасники, які порушують правила змагань, отримують попередження. За наявності грубих порушень – дискваліфікація і анулювання результату учасника.

  РЕЄСТРАЦІЯ І УЧАСТЬ:

  До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі віком від 16 років за наявності картки знижок клієнта мережі магазинів Flagman незалежно від місця проживання. Обов'язковою умовою для реєстрації є збіг номера картки та ПІБ на кого вона зареєстрована з ПІБ кандидата на участь. Допускається реєстрація кількох учасників на 1 номер картки за умови що вони - члени сім'ї (дружина, діти).

  В одному етапі максимальна кількість учасників 30чоловік.

  Для участі у змаганнях необхідно подати заявку, в якій вказати:


  - ПІБ, дату народження


  - Контактний телефон, e-mail


  - Вид лову


  Обов’язково !!! номер особистої картки знижок мережі магазинів ФЛАГМАН.

  ЗАЯВКА розміщується у вигляді повідомлення на форумі КОМПАНІЇ FLAGMAN!

  http://flagman.kiev.ua/forum/ у відповідній темі!  "Рибальскі Ігри 2015" реєстрация ХАРКІВ
  http://flagman.kiev.ua/forum/threads/ribalski-igri-2015-rejestracija-xarkiv.768/

  РЕЄСТРАЦІЯ УЛОВУ УЧАСНИКІВ

  У залік йде вся піймана риба. За пійману рибу нараховуються бали з розрахунку 1 грам - 1 бал. У залік йде вся піймана риба, незалежно від виду, за умови, що риба не була забагрена (гачки розташовані в районі голови). До вимірювання приймається вся піймана риба, незалежно від довжини. Після зважування риба відпускається назад у водойму. До зважування риба повинна знаходиться в просторому садку.

  Спінінгові відбіркові змагання проходять у 2 етапи з проміжним фінішем і пережеребкуванням місць для старту в другому турі.

  Переможець визначається за сумою місць, зайнятих у двох етапах. Фідерне і поплавкове змагання проводяться в 1 етап. Перемагає спортсмен, що набрав найбільшу кількість балів. Сектор лову спортсмена – 10 метрів шириною.

  За результатами відбіркових змагань визначаються переможці - 1,2,3 місце, які нагороджуються призами . Всі учасники змагань отримують пам'ятні призи, дипломи та безкоштовні зразки нової продукції.

  СпінінгЗмагання проводиться в 2 тури по 3 години.
  Графік проведення :
  7:00 – старт 1 туру.
  10:00 – фініш 1 туру

  10:00 – 10:30 перерва, підготовка до 2 туру
  10:30 – старт 2 туру
  13:30 – фініш 2 туру
  13:30 – 14:30 підрахунки результатів, визначення переможців і призерів
  14:30 – Нагородження переможців


  До заліку приймається вся зловлена риба, незалежно від виду, за умови, що риба не була забагрена (гачки зачеплені біля голови), приймається вся зловлена риба незалежно від довжини, після заміру довжини риба відпускається назад до водойми.

  За грам зловленої риби нараховується 1 бал. Переможець рахується за сумою місць в двох турах. Місце в турі визначається за сумою балів.

  Переможці визначаються за найменшою сумою місць зайнятих у кожному турі (годині лову). Учасник з найменшою сумою місць займає перше місце. Наприклад: учасник з загальною сумою місць «3+3= 6» займає нижче місце ніж учасник з загальною сумою місць «2+1=3».
  Учасник, який не зловив рибу у турі, займає місце, яке дорівнює загальній кількості учасників+1. Наприклад: кількість учасників 75, учасник, який не зловив рибу у турі, займає 76 місце. Підрахунок результатів у турі – чиста довжина риби, яку зловив учасник.

  Кожний учасник змагань у кожному турі та старті міняє зони та сектори лову згідно жеребкування. Вільним є сектор, у якому немає іншого зареєстрованого учасника. У випадку наявності у секторі рибальського спорядження та відсутності самого учасника, такий сектор вважається вільним. Перехід із свого сектора у вільний сектор (або перехід через чужий сектор) – учасник повинен обійти сектор за позначкою номеру сектору.
  Учасникам змагань заборонено виходити за межі зони і заходити до неї без дозволу судді.
  Довжина вудлища – не більше 2,75 м.

  Обов’язкове використання засобів для зберігання риби – неметалевих садків.
  До заміру риба зберігається в садку.

  Зберігання риби в інших приспособах (поясних сумках, пакетах, куканах, відрах) забороняється. Вимірювання риби відбувається під час змагань лінійними суддями. Риба після замірювання та внесення результату у протокол відпускається у водойму живою.
  До вимірювання приймаються всі види риби, які є у водоймі, спіймані на дозволену приманку. Розмір залікової риби не лімітований, оскільки після вимірювання вся риба відпускається у водойму. Результат заноситься в протокол та засвідчується підписами суддів і спортсмена, котрий упіймав рибу. До вимірювання приймається тільки жива риба. Риба, що зловлена в момент фінішного пострілу вважається зарахованою, якщо на момент пострілу вона знаходиться в руках спортсмена, у підсаку або на березі.

  Дозволяється використання тільки штучних приманок. Для ловлі на м’які приманки дозволяється застосовувати гачки з грузом, закріпленим жорстко або шарнірно, або ж без підгрузки.
  Дозволяється розташовувати груз на волосіні, або ж на окремому повідку. Приманки можуть бути оснащені не більш як трьома одинарними, подвійними чи потрійними гачками. Заборонено переміщення по зоні лову і перехід із сектора в сектор з рибою, перед переходом, або переміщенням учасник за наявності зловленої риби повинен сповістити суддю для проведення вимірювання. Під час лову учасникам заборонено наближатися один до одного ближче ніж на 3 метри, обмінюватися снастями, приманками, приймати та передавати речі, обмінюватися або передавати рибу один одному. До заліку приймається риба, зловлена учасником особисто. Головний суддя напрямку «спінінг» …….


  Фідер:

  Зона лову учасника -10 м
  Ловля риби спортсменом здійснюється одним вудилищем, оснащеним одним повідком з одинарним гачком. Кількість запасних оснащених вудилищ не обмежується. Довжина повідця і матеріал - не обмежується.
  Дозволяється використовувати будь-які види монтажу снасті з умовою обов’язкової присутності наживки на гачку. Будь-які інші предмети на гачку, крім наживки використовувати заборонено. Гачок з насадкою під час закиду знаходиться поза межами кормушки. Гачок – тільки одинарний, будь-якої форми і розміру, дозволяється використання гачків з пружинкою.
  Максимальна кількість принади 17 літрів, живої наживки – 2 літри.
  Забороняються принади і наживки, що містять живу або мертву рибу, а також ікру риб, яйця мурашок, наркотичні і одурманюючі речовини (конопля дозволена).
  Дозволяється використання атрактантів, ароматизаторів, діпів та фарбуючих речовин.
  При виважуванні риби у воду заходити неможна. Ніжки платформ або крісел повинні бути встановлені по урізанню води.
  У разі заплутування снастей при виважуванні риби чи закиданні зі снастями учасників сусідніх секторів "потерпілі" мають право вимагати попередження винуватцю. Риба, піймана за таких обставин до заліку не додається.
  Учасникам змагань дається час на підготовку снастей і принади/наживки з моменту входу в свій сектор.
  До заліку приймається риба, дозволена до вилову, піймана і заведена в підсак до сигналу «Фініш». Навмисне багріння риби заборонене.
  Підсачування риби здійснюється тільки в межах власного сектору.
  Для зберігання риби використовуються садки розміром не менше 50 см в діаметрі і 2,5 м довжини, які по можливості повинні бути максимально занурені. Використання інших засобів для збереження улову забороняється. Спортсмен, який пред’являє до зважування покалічену рибу, піддається санкціям.
  Кукани заборонені до використання.
  Регламент.

  5:45 - прибуття

  6:00 - жеребкування, оголошення правил участі, пересування до секторів
  7:00 – вхід до секторів підготовка місць лову
  8-00 - старт
  14:00 - фініш
  14:30 - нагородження переможців
  Головний суддя напрямку «фідер»……..


  Поплавець

  Зона лову учасника -10 м

  Підрахунок результатів – чиста вага риби.

  Довжина садка не менш 2,5 м
  Ловля риби відбувається любою поплавковою оснасткою (штекер, болонська,
  махова вудочка, матчева вудочка)
  При виважуванні риби, у воду заходити не можна. Ніжки платформ або крісел повинні бути встановлені по урізанню води.
  До зважування приймаються всі види риби, спіймані на дозволену наживку. Розмір риби не лімітується. Зважування: після сигналу про закінчення змагань спортсмени залишаються в своїх секторах, а риба в садку. Судді зважують рибу в кожному секторі окремо. Результат заноситься в протокол та підтверджується підписами суддів і спортсмена, який впіймав рибу. Спіймана і зважена риба негайно відпускається у водоймище. До зважування приймається тільки жива риба. Вихід з сектора ловлі, винос риби з сектора ловлі до зважування карається дискваліфікацією. Виходити з сектора ловлі можна тільки після зважування улову.
  Кількість прикорми 17 літрів, насадки 2 літри
  Забороняються принади і наживки, що містять живу або мертву рибу, а також ікру риб, яйця мурашок, наркотичні і одурманюючі речовини (конопля дозволена).

  Дозволяється використання атрактантів,ароматизаторів, діпів та фарбуючих речовин.

  У разі заплутування снастей при виважуванні риби чи закиданні зі снастями учасників сусідніх секторів "потерпілі" мають право вимагати попередження винуватцю. Риба, піймана за таких обставин до заліку не додається.

  Учасникам змагань дається 1 година на підготовку снастей і принади/наживки з моменту входу в свій сектор.

  Підсачування риби здійснюється тільки в межах власного сектору.

  Кукани заборонені до використання.


  Регламент.

  5:45 - прибуття

  6:00 - жеребкування, оголошення правил участі, пересування до секторів
  7:00 – вхід до секторів підготовка місць лову
  8-00 старт
  14:00 - фініш
  14:30 - нагородження переможців
  Головний суддя напрямку «поплавкова вудка»…….
   
 2. Реклама

  Реклама

  Регистрация:
  06.01.12
   
 3. AMATEUR

  AMATEUR

  Регистрация:
  31.03.14
  Сообщения:
  289
  Вот и состоялись вчера Рыболовные Игры Флагман в разряде поплавок. Посчастливилось и мне побывать на этом мероприятии. Забегая на перед , могу сказать, меня Рогозянское водохранилище не подвело. Участвовать в этом турнире я не планировал, работа в воскресенье не отпускала , и , о чудо, в пятницу тучи расступились, (начальник отпустил) , и я тут же регистрируюсь. Но сразу встаёт вопрос : на чем везти весь немалый спортивный рыбацкий скарб и себя в том числе. Все мои друзья, учавствующие в турнире , уже заранее позаботились об этом и организовали чудное трио , собирающееся двигаться в сторону водоема на бусике Сергея Киселенко, (в бус влазят водитель и два пассажира) я не влажу. И тут узнав, что я хочу участвовать, Андрей Кузьменков отказывается от поездки на бусе в пользу меня и берет свою Октавию универсал и мы вдвоём с комфортом добрались до дамбы Рогозянки. Андрей, большое тебе человеческое спасибо за этот поступок. Тренировки перед соревнованиями не было, но благодаря Кузьменко Саше и Киселенко Сергею ( они тренировались за два дня до игры), информация по водоёму была, плюс я сам тут уже выступал ранее в далёком 2012 году. Прикормку делал на основе про компетишин от Флагман. Расчёт был на ловлю штекером, также разложил мах 6 и мах 4 м последний на случай ловли уклейки. После старта канонады из посыпавшихся в воду шаров оглушили окрестности. Под штекер положил сразу 12 шаров под мах 6 м 5 шаров. Сначала взял штык. И каково же было моё удивление, когда под ним оказалась зловещая пустота , 5 мин. я елозил оснасткой туда сюда и не увидел ни одной поклевки. Ложу штекер, беру шестерку и сразу же под ней обнаруживаю подлещика в 150 г. Хорошее начало,-подумал я, корма под махом было меньше, а поклевок и рыб - больше. Начал развивать тему маха и дело пошло, регулярно докармливая точку, мне удавалось в течении всей сессии удерживать подлещика на месте , регулярно его подлавливая. Было правда два провала в клеве на мах, но я это время компенсировал ловлей на штекер, как не странно рыбка под ним тоже была, но ловилась не так быстро, как на шестерку. На штык за весь тур наковырял около 10 подлещиков. Все остальное махалка. 4 часа пробежали, как один миг и вот он сигнал об окончании турнира. Я понимал, с таким темпом, как был у меня, вес должен быть не маленький, но как ловили соперники, я особо не знал, был в краю зоны и старался концентрироваться на своей ловле. Лишь изредка доходила информация, что в другом краю, мой товарищ Саня Кузьменко тоже ловит подлещика в хорошем темпе. Взвешивание начали с меня и весы застыли на отметке 7990 г. Почти 8 кг рыбы за 4 часы - я был очень доволен. Дальнейшее взвешивание других конкурсантов до моего результата не дотягивало , и вот мы все ближе и ближе приближаемся к Саше, он достаёт садок , начинает высыпать рыбу в сетку для взвешивания и я понимаю, что рыбы то он наковырял не мало, сердце немного сжалось, но весы показали 7260 г. Я стал Чемпионом РИФ в этом году в номинации поплавок. Мой товарищ Саша Кузьмеко занял второе место. Саенко Вадим третье. Благодарю Всех , кто за меня болел и переживал. Андрюха Кузменков, ещё раз спасибо за твой поступок. СПАСИБО всем флагмановцам, организаторам этого действа. Отдельное спасибо Серёже Снисаренко. Сереж, я благодарен тебе за то, что ты в далеком 2009 г. обратил внимание на рыбака , сидящего на Артёмовской дамбе, увидел в нём какой-то потенциал и направил в нужное русло. Спасибо моей жене за терпение и веру.Всем СПАСИБО.
   
  Последнее редактирование: 23.06.15
  Миха, Shuriken, VK69 и 11 другим нравится это.
 4. Sergey Zayatc

  Sergey Zayatc

  Регистрация:
  01.02.15
  Сообщения:
  91
  Добрый день!Участвовал в дисциплине "Спиннинг".Хочу сказать большое спасибо организаторам и всем участникам!Было круто!Единственное,что меня смутило так это разговоры после соревнований по поводу участия спортсменов в общем зачете!Скажу от себя: только соревнуясь с сильным соперником можно понять что Ты умеешь и к чему стремиться!Во втором туре рыба было очень пассивной,но спортсмены все равно умудрялись ее ловить.Значит дело не в погоде,давлении и луне!Вообщем есть куда расти!Еще раз всем СПАСИБО!
   
  Последнее редактирование: 22.06.15
  Миха и AMATEUR нравится это.

Поделиться этой страницей