Вяловское вдхр.(Водобуд)

Тема в разделе "Водоёмы Харьковской обл.", создана пользователем Иваныч, 05.11.09.

  1. слава 1987

    слава 1987

    Регистрация:
    16.12.12
    Сообщения:
    204
    Наші погляди в оцінці доказів - щодо наявності правових підстав для отримання коштів, конкретною особою, розійшлись.
    Арбітра із сторони жодна із сторін залучати не стала. Кожен з учасників дискусії залишився при своємо. Позиція порівняно з попереднім виїздом не змінилась.
     
    nemo, DieSSel73, kavagr и 14 другим нравится это.
  2. Реклама

    Реклама

    Регистрация:
    06.01.12
     
  3. Lexus

    Lexus

    Регистрация:
    04.09.16
    Сообщения:
    128
    т.е. не платили?
     
  4. tynnyt

    tynnyt

    Регистрация:
    24.06.12
    Сообщения:
    3.904
    Позиція порівняно з попереднім виїздом не змінилась.
    НЕ ПЛАТИЛИ..
     
    nemo, Professor, kavagr и 5 другим нравится это.
  5. doc6712

    doc6712

    Регистрация:
    24.08.13
    Сообщения:
    147
    украинский язык вроде и не такой сложный в понимании...но мноигм и тут переводчик требуется ;)
     
    kavagr нравится это.
  6. doc6712

    doc6712

    Регистрация:
    24.08.13
    Сообщения:
    147
    5 или 6 раз мотался по водобуду на лодке со спиннигом летом....от дамбы до упора....ни разу не платил за рыбалку..
     
    Ain нравится это.
  7. Likos

    Likos

    Регистрация:
    01.02.15
    Сообщения:
    2.023
    Здорово запутали...:ay:
    Но я то читал предыдущие отчеты, поэтому тоже знаю, что НЕ ПЛАТИЛИ!!!:ay:
    Молодцы! Это надо еще уметь вежливо отказать, а не просто послать на ... , при этом создавая почву для конфликтов...
     
    nemo, Professor, $VETAL$ и 3 другим нравится это.
  8. Зимняя борода

    Зимняя борода

    Регистрация:
    02.01.16
    Сообщения:
    16
    попробуй в одиночку и без крыши что доказать герои
     
    слава 1987 нравится это.
  9. слава 1987

    слава 1987

    Регистрация:
    16.12.12
    Сообщения:
    204
    Доброго дня, якщо Даний випад адресований мені. Дозволю собі зауважити, що наявність криші, а точніше іі відсутність , (в голові) ще нікого до добра не довела. А якщо ви за іншу кришу то дозволю вам нагадати, що ви платник податків точно так, як і я Криша у нас одна: (Державні органити та установи, які якраз і створені для задовення суспільних потреб, та захисту суспільних інтересів. Щоправда ім доводиться про це інколи нагадувати)
    Інстинкти самозбереження то велика штука.
    Наведу приклад: я не володію достатнім досвідом та знаннями для ловлі по першій та останній кризі -боюсь покупатись, але моі побоювання не заважають шановним та поважаємим мною форумчанинам успішно ловити рибку та повертатись сухими(люди мають досвід та знання)
    Спостерігаючи за поведінкою людини майже завжи можно визначити іі наступний крок і якщо він може вам зашкодити чи йде в розріз з Вашими планами варто його попередити(предотвратить) згладити кути.
    Тому я цілком згідний з Вашою позицією що в одиночку надзвичайно складно, щось довести.
    Але хто впевнений в своєму досвіді та знаннях може повертатись сухим навіть по першій та останній кризі.
    Свій пост хочу закінчити приказкою, яку мені доволі часто доводилось чути від мого дідуся" Не знаєш броду не лізь у воду"
    Особисто сьогодні на водойомі не був, але спілкувався з товаришами, що відвідували сьогодні. Ловили на другому заливі відізвалось тільки 3 лунки жоден з двох норму не виконав.
     
    Последнее редактирование: 28.01.17
    kavagr, Axell, Alligator и 10 другим нравится это.
  10. Ivakin

    Ivakin

    Регистрация:
    08.07.14
    Сообщения:
    855
    так а подскажите, какой главный аргумент перед этими собирателями? что нужно говорить, чтобы оказаться правым?
     
  11. Hunt

    Hunt

    Регистрация:
    29.01.12
    Сообщения:
    6.397
    Аргуменкт.jpeg
    Мы за троих дали 40 и не ругались. Предложили 40 за троих или ни...уя.
     
    Sanek и слава 1987 нравится это.