Юридические консультации

Тема в разделе "А поговорить?", создана пользователем слава 1987, 16.06.14.

  1. Олежан

    Олежан

    Регистрация:
    06.12.12
    Сообщения:
    2.175
    Спасибо! Сегодня едем в сервис центр, будем ждать заключение сервиса...
     
  2. Реклама

    Реклама

    Регистрация:
    06.01.12
     
  3. Professor

    Professor Модератор

    Регистрация:
    02.06.14
    Сообщения:
    10.989
    Жаль что комфи не на масельского я бы смог тебе помочь.у меня там хорошие знакомые работают и мне меняли без проблем.
     
  4. Олежан

    Олежан

    Регистрация:
    06.12.12
    Сообщения:
    2.175
    А может они связаны с магазином на тракторах???)))
    Сегодня сдал телеф в сервис центр... буду ждать заключение!!
     
  5. Олежан

    Олежан

    Регистрация:
    06.12.12
    Сообщения:
    2.175
    В общем, звонил я только что в сервис центр.... сказали, что заказали деталь с Киева, должна прийти в конце этой или в начале следующей. Я спросил у них, могут ли они написать заключение что это заводской брак, они сказали что нет.... Сказали, что магазин просто послал в сервис центр, что б не менять на аналогичное изделие((((
     
  6. зимний

    зимний

    Регистрация:
    07.10.11
    Сообщения:
    1.112
    Тебя "развели". У меня была такая ситуация - написали что брак и я вернул в магазин.
     
  7. Олежан

    Олежан

    Регистрация:
    06.12.12
    Сообщения:
    2.175
    Сказали, что сервис центр (не один) не делают таких заключений!
    Звонили в комфи, припугнули их заявлением в общество защиты прав потребителей, сказали, что решат с начальством, и завтра мне перезвонят...
    Посмотрим, что завтра скажут! А если не поменяют, им же хуже будет:)
     
  8. aleks.sv75

    aleks.sv75

    Регистрация:
    14.12.11
    Сообщения:
    680
    Давай,дави их перегаром;)
     
  9. слава 1987

    слава 1987

    Регистрация:
    16.12.12
    Сообщения:
    204
    Холодна зброя

    Чоловіки – діти, але іграшки дорожче.

    В певний час риболов чи просто чоловік , що полюбляє активний відпочинок задумується над питанням придбання практичного ножа, розуміємо, що задача стоїть перед інструментом більш менш конкретна: накрити на стіл, палку зрізати, коли приманку з сітки визволити, а коли і гілляку зрізати (казали мені - рибка на деревах не ловиться, але деколи перевіряю правдивість твердження особливо при поривах вітру:)).

    Переглядаючи величезний асортимент виробників ножів та майстрів, згадуючи ножі знайомих, знайомих-знайомих, розумієш, що не потрібен великий тесак, з кровостьоками, обухом в 5 мм та іншими красивими агресивними вибриками. Але ж хочеться мати класну річ (таки да «дітіна» – тільки іграшка дорожча)

    Проте згадується ППС , ДПС і їм подібними із питанням «Колющие, режущие, запрещенённые придметы есть?»

    А паралельно в голові крутиться частина 2 Стаття 263. Кримінального кодексу України Незаконне поводження зі зброєю. Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу - караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17*50=850 грн.) або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

    Не хотілось би через незнання, що з ножів є холодна зброя - мати проблеми.

    Хочеться попередити одразу, що питання чи відноситься ніж до Холодної збої (далі по тексту –ХЗ) може бути вирішено виключно експертизою а не ППС або іншою особою, але якщо експертиза дала позитивний виснововок то ч.2 ст 263 КК України

    Орієнтовний перелік питань які може бути поставлено перед експертом: перелічено в Науково-методичних рекомендаціях з питань підготовки та призначення судових експертиз та експертних досліджень у редакції наказу Міністерства юстиції України від 26.12.2012 N 1950/5

    12. Експертиза холодної зброї
    12.1. Об'єктами експертизи можуть бути екземпляри стандартного військового спорядження (багнети, кинджали, кортики, шаблі тощо).
    12.2. Основним завданням експертизи є установлення належності до холодної зброї ножів, кинджалів, кастетів та подібних за призначенням предметів. Крім того, експертизою може вирішуватися питання про спосіб виготовлення зазначених предметів, зокрема чи використовувалося для їх виготовлення заводське обладнання.
    12.3. Орієнтовний перелік вирішуваних питань:
    Чи є даний предмет холодною зброєю?
    Якщо є, то до якого виду холодної зброї він належить?
    Чи є даний предмет заготовкою холодної зброї?
    Чи використовувалось при виготовленні даної холодної зброї заводське обладнання?
    12.4. Дослідженню підлягає об'єкт, щодо якого перевіряють належність до холодної зброї.

    Щоб повністю виключити претензії та проблеми з законом заглянемо в МЕТОДИКУ криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих з нею виробів від15.01.1999
    Де вказано за якими характеристиками ніж є ХЗ - мають бути присутні всі пункти за відсутності хоча б одного предмет не є ХЗ

    3.1. Цією Методикою встановлюються такі загальні техніко-криміналістичні вимоги до холодної зброї.

    3.2. Клинкова холодна зброя, комбінована холодна зброя з клинком (клинками):

    3.2.1. мінімальна довжина клинку - не менше, як 90 мм;

    3.2.2. мінімальна товщина клинку - не менше, як 2,6 мм;

    3.2.3. мінімальна твердість клинку, що виготовлений із вуглецевістої сталі - не менш, як 50 НКС (при відсутності ДСТУ,
    ТУ, якими встановлені інші значення твердості);

    3.2.4. мінімальна твердість клинку, що виготовлений із корозійностійкої сталі - не менш, як 45 НКС (при відсутності
    ДСТУ, ТУ, якими встановлені інші значення твердості);

    3.2.5. кут загострення леза - не більше як 30 град.

    Примітки: Довжина клинків визначається вимірюванням відстані від вістря до обмежувача (утику руків'я).

    3.2.6. Вимірювання товщини обуху провадиться у найтовшому місці клинка.


    Якщо відсутнє бажання мати натягнуті відносини з фемідою раджу або набувати у власність ножі, що не підпадають під категорію ХЗ, або ж оформлювати відповідні дозвільні документи. Але то вже іншим разом. При прибанні ножа візуально схожого з ХЗ просіть заключення експерта що не є ХЗ
    всім НІ ХВОСТА НІ ЧІШУЇ
     
    251187, Airfly, зимний и ещё 1-му нравится это.
  10. t@r@$

    t@r@$

    Регистрация:
    12.07.13
    Сообщения:
    2.164
    Если холодное оружие, например нож, будет лежать в багажнике автомобиля, то это не будет считаться как хранение, так как ХЗ (кстати очень интересное сокращение, которое может ассоциироваться с другим), для инкриминирования хранения, должно находиться в зоне возможного быстрого использования, т.е. в кармане или под рукой в авто. А по приезду на берег или в лес, некому там будет досматривать вас, так что возить в авто можно, но в багажнике.
     
    слава 1987 нравится это.
  11. Professor

    Professor Модератор

    Регистрация:
    02.06.14
    Сообщения:
    10.989
    В коце 90х на моей первой машине была кулиса кпп с встроенным ножом.так вот при прохождении очередного тех осмотра в гаи один гаишник раздуплил и достал этот нож.были вызваны опера и при свидетелях изъяли данное изделие из моей машины на экспертизу.а меня на подписку о не выезде.вот так вот!слава Богу что экспертиза признала нож не боевым и с меня все сняли,хотя нож опера всетаки переломали напополам прежде чем вернуть мне.вот такая была история с ножом в авто.
     
    Валерон нравится это.