Кубок Телеканала"ТРОФЕЙ"по зимней рыбалке РК Хижак

Тема в разделе "Соревнования, турниры, семинары", создана пользователем Хижак, 09.01.19.

  1. masteriz

    masteriz

    Регистрация:
    01.03.15
    Сообщения:
    345
    Турнир прошёл,а заботы остались,но Женя молодец
     
    kolbasnik, HeLenka и Голозуб нравится это.
  2. Реклама

    Реклама

    Регистрация:
    06.01.12
     
  3. Serhio M

    Serhio M

    Регистрация:
    04.02.17
    Сообщения:
    1.475
    Здоровеньки були, шановні.
    Трохи з запізненням, але і я щось нашкрябаю.:ah:
    Одразу ж скажу, що "хвото трофеїв" та зваження не робив, а ось задоволені "морди" рибаків будуть.
    Давненько все розмірковував: "Що воно таке оці змагання, да і ще й любительські, да і ще із зимової риболовлі?". Третій рік пійшов, а я такий тугодум:ag:. Ну ніяк не міг вирватися. І на ці змагання я теж був під великим "?". Рішення "їхати будь що". Телефоную друзяку та постійному напарнику по рибалці В'ячеславу.
    Він:
    -Ти що забув, що в мене День народження:(? І що буде великий гвалт:)
    -Ні. Це буде мій подарунок, бо банально напитися ми завжди зможемо, а друзі зачекають нас і ми встигнемо повернутися.;)
    Ось так і утворилася команда "Жуки", не оригінально, бо живемо на "Жуках", а може що хитрі:)
    Підбивали, умовляли поїхати з нами других половинок, але нажаль вони як змовились - покрутили пальцєм біля скроні.
    26.01.19 5год.20хв. Старт. Як для риболовлі запізно. Ми зазвичай раніше виїжджаємо. Потихеньку, потихеньку їхали, трохи обганяючи інші екіпажи таких же "самашедших". Зустріли по дорозі Саню Мєєркова, одного з "вовків" Писарівки. Трохи застряг. А як мій товариш узнав, що це один з фаворитів, так і сказав, що треба було ще й колеса спустити(звичайно ж це жарт):).
    Ось і Писарівка, ось і Хижак, ось купа народу знайомого і не знайомого, а ось і зірки телеканалу Трофей. Такого як в анекдоті " Ааааа, я Лєніна відел...." звичайно не було, але спочатку було більш стримано;):).
    20190126_071208.jpg
    20190126_071219.jpg
    20190126_074843.jpg
    IMG-b6b79b88dcefc7aa77687c343fd263d1-V.jpg чай, тільки чай;)
    20190126_071245.jpg
    Далі дружні привітання, обійми, знайомства. Палка промова Хижака, байки та жарти Семена Олда та Володимира Журавльова. Літаючий, жужачий квадрокоптер з камерою, якому всі машуть чим можуть. А я чомусь собі уявив слова з найвідомишого фільма: "Мессери...Юнкерси...Куда, пацан?":)
    Далі - старт. І ми пішли. Як жеж ми пішли. З високо піднятими головами, позитивно, красиво. Але не довго, бо снігу по ....
    Тактику ловлі обрали - побазікати:ag:. Пішли до правого берегу , хотіли спіймати біг фіш, або бобра, ну що перше, то й буде. Більшість чомусь пішла під лівий берег. Мабуть щось знають, а мабуть наліво це всеж краще ніж направо;). Шість дирок просвердлили, сидимо, базікаємо. Недалечко Дима Немо з команди "Капітон Немо" намагається щось виловити досить дивними рухами длинючої вудки - на судака. Ню..ню. А в нашої команди не клює :ak:. І тут чую "дзинь" і слова "який же я розлючений, що зірвався крупний окунь" (десь так:ag:), Це в Славка обірвав мормиху біг фіш. Далі тиша. Пішов під самісінький берег до камишів, а там під снігом води повно. Та й страшно. Залишилося нас під правим берегом небагато: хлопчик Рінат(якому я допоміг свердлити лунки) з команди Євгена Духно, сам Євген кудись подівся. Дивно.
    Приймаємо рішення в похід наліво, бо судячи з скупчення рибаків, суддів, камер, софітів та квадрокоптера риба пішла саме
    Наліво. В самісінький натовп не пішли. Притулилися недалечко від Іллі та Вікторії та незнайомих хлопців. Трохи діло пішло. Невелички окунці почали спарвно клювати. Бігав між двома лунками. Пять хвилин на одній, пять на іншій. Навіть побачив очі великого окуня, який смачно плюнув мормихою і пішов далі по своїм окуневим справам, залишивши нашу команду без "біг фішу". Зате прийшов і до нас Журавльов. "Что на что клюет" ось вона "слава" і покажуть по "тілівізєру":ag:. Був час придивитися до рибаків, як вони ловлять. Ніхто "крилами не махає", на відміну від мене. Всі такі скритні приховані, зосереджені. Молодці - спортсмени. В мене так не виходить поки. І тут я ловлю кокуня, таких я ще не ловив, і як гаркну : "Ого, нарешті" :ag:. Всі, хто був поблизу хоч відволіклися на мить та посміхнулися, бо такого окуня вони теж мабуть не бачили(пів мізинця).
    13.00 команда Фініш. Ну нарешті, бо набігався. Всі чекають зваження, всіх викликають, на берег - ні, ні. Все справжньо. А на березі вже димок та аромат чогось смачнючго:rolleyes:. От, мені аби наїстися:ag:
    Очикуючі поки викличуть на зваження зробив фотку втомленого Дані. Молодець хлопчик- справжній рибацюга, та й ще наловив багацько риби. Дуже сподобалася ця фотка
    20190126_131701.jpg
    Були ще діти, які на рівних з дорослими цілий день на морозі. Молодці. Хоч відпочили від планшетів.
    А на березі доки очикували вердикт суддів почалося справжнє свято: приїхала Олена та Андрій, які разом з Сергієм Дизелєм зварили щось неймовірно смачнюче та гаряче для всіх. Дякуюююю. Олд та Журавльов були на расхват. Фото, автографи. Нарешті я зрозумів, що воно таке той "атрактант":ag:. Був за кермом.
    Потім привітання та нагородження переможців. Душевне спілкувакання. Але нажаль пора їхати. Подякувавши за таке свято риболовлі пану Євгену і всім помічникам організаторів, двинули додому, бо в гаражі вже накриті столи і "свято триває". Встигли до крижаного дощу, тому доїхали без пригод. Тільки Славко був під приємним враженням від такої атмосфери, як і я:).
    Вже купив рамки для " відзнак" :).
    Сподіваюсь, що ще позмагаємось.
    Всім організаторам, помічникам, ведучим і рибалкам Велике спасибі.
    Перепрошую за багато тексту,
    Дякую за увагу,
    З величезною повагою,
    Сергій М.:)
    p.s. трохи фото
    20190126_132743.jpg 20190126_130056.jpg 20190126_131616.jpg 20190126_131619.jpg 1.jpg 2.jpg
     
    Jaxon81, Danila2005, nemo и 36 другим нравится это.
  4. Likos

    Likos

    Регистрация:
    01.02.15
    Сообщения:
    2.023
    Очень даже недурно, Сергей! :bp:Хорош отчетец!:ay:

    А ще, українська мова така мелодійна! Дуже я полюбляю читати оповіді у твоєму виконанні. В тебе це гарно виходить! Я у захваті! Дякую та бажаю одержати перемогу!!!
    :az::az::az:
     
    nemo, Viktorovich, Danila2005 и 8 другим нравится это.
  5. Хижак

    Хижак

    Регистрация:
    10.12.13
    Сообщения:
    3.574
    Я вот думаю ,может в отдельную тему ,вынести отчёты на конкурс?
     
    Serhio M, Likos и HeLenka нравится это.
  6. Alex_M

    Alex_M

    Регистрация:
    09.06.15
    Сообщения:
    76
    выноси)))
     
    Serhio M и Хижак нравится это.
  7. РыбакНоваяВодолага

    РыбакНоваяВодолага

    Регистрация:
    10.01.19
    Сообщения:
    2
    Вроде клюет- и вроде пора домой))

    Вот он долгожданный день, первая лунка - поклевок ноль, вторая лунка-аналогично, кричу Олегу заряжай балансир времени в обрез, и тут сажусь за третью лунку чувствую трещит моя удочка и тянет в лунку, нуууууу и здесь я проснулся...

    26 января час ночи та самая ночь перед турниром, понимаю, что больше не усну, через 3 часа подъем, решил, что сон для слабаков, так и просидел на кухне до выезда. И че так было нервничать, только сейчас это понимаю.

    06:40 приехали, значит, мы на место соревнований в село Писаревка Золочевский район, забыл сказать, что взяли мы еще с собой поддержку в лице моей жены)) Припарковались, начали потихоньку готовиться, стоим наблюдаем за происходящим, машин все больше, людей все больше, нервишки шалят, ребята-рыболовы все «при параде», и тут Олег выдает: «смотри, да у них обмундирование не меньше 10 тыс. грн стоят, а я вчера шапку себе в секонд-хенде за троячку купил»)))

    И вот 8:00 торжественная часть - турнир открыл хранитель пруда Евгений «ХИЖАК» совместно с ведущим Владимиром Журавлевым. Завершил вступительную часть знаменитый всеми рыбацюга Семен Олд, который четко дал понять, что главный приз турнира, это номинация БИГ ШИФ.

    Далее 40 команд двинулись к зоне ловли. В основном все двинулись в залив пруда, я со своим напарником выбрали противоположную зону, как нам сказал Жека «ХИЖАК» там, где живут бобры)) Пробурив первый десяток лунок, я пошел блеснить – «окунь любит, когда его ищут». Олег, прикормив пару лунок, насадил мотыля на вольфрамовую мормышку 0,5 гр (капля) сразу же поймал окуня с мизинец, и это только начало турнира. Как оказалось потом, это был единственный окунь за три часа ловли(( За это время Олег активно искал рыбу вдоль берега, и провалился одной ногой под лед. Но на этом наша команда «Два Пирата» не сдалась!!! Кардинально сменив тактику, мы решили двинуться к центру пруда, где находилось большинство рыбаков. Время 12:30 - активно начали бурить снова. И тут с первой лунки у меня начались поклевки на мормышку, и вот он первый небольшой окунь, следом чуть больше, третий с ладошку, как потом оказалось 245 гр - улыбка последовала у меня и у напарника на лице (из слов судей заявка на БИГ ФИШ).

    Время до конца турнира оставалось 15 мин. пробурив еще одну лунку, у меня жадно клюнул окушок больше предыдущего, чуть-ли, не потеряв свою перчатку в лунке, боясь его схода, я его достал.

    Судьи дают отмашку на финиш – покидаем зону ловли. И так, завешивание. Ждем результат. И неожиданно для нас наша команда «Два Пирата» выигрывает кубок телеканала ТРОФЕЙ в номинации БИГ ФИШ. Последний окунь в 275 гр принес нам ПОБЕДУ))) Семен Олд торжественно вручает нам призы и кубок. Эмоции зашкаливают!!!Следом интервью и супер кулеш от Жеки))

    Хочется выразить огромную благодарность всем участникам и организаторам Евгению «ХИЖАКу», судьям, телеканалу ТРОФЕЙ Владимиру Журавлеву и Семену Олду – вы, ребята подарили нам огромный праздник и море впечатлений, которые тяжело будет забыть.

    Всех обнял, всем мир.

    С уважением команда «Два Пирата».


    общее фото.jpg SEMEN OLD.jpg
     
    Jaxon81, BigFish, nemo и 23 другим нравится это.
  8. Хижак

    Хижак

    Регистрация:
    10.12.13
    Сообщения:
    3.574
    Likos и Danila2005 нравится это.
  9. Andrey8099

    Andrey8099

    Регистрация:
    18.02.12
    Сообщения:
    2.737
    Добрый день уважаемые коллеги. Решил черкнуть пару строк так как и мне посчастливилось быть участником сего действа. Я можно сказать являюсь старожилом спортивных мероприятий проводимых РК Хижак и на первом из них даже четвертое место посчастливилось занять:)
    И так обо всем по порядку.
    Прибыли мы экипажем рано людей уже тьма, подготовка кипит полным ходом а в воздухе витает атмосфера праздника. Старые и новые морды, обнимашки со старым знакомыми .

    IMG_20190126_072713.jpg
    IMG_20190126_074902.jpg
    IMG_20190126_072724.jpg

    В поднятом настроении получаем флажки, регистрация и стройными рядами к месту соревнований.

    IMG_20190126_081601.jpg
    Так как я человек невнимательный и правила я тоже между строк читал . То не сразу понял что ловить можно чем угодно:D. Старый верный "облезший" бур, наколенники и удильник для балансиров вот мой стартовый набор:) IMG_20190126_081551.jpg

    Водоем мне хорошо знаком и я предполагаю где держится окунь, но так как наша команда 24 то перспективные места выхода крупняка были заняты другими участниками. Поэтому я направляюсь в залив где со 100% вероятностью присутствует мелкий окунь на трофей там рассчитывать не приходится. Напарник по команде остается искать перспективные места по середине водоема. Готовлю серию лунок и помечаю их флажками
    IMG_20190126_081622.jpg
    Многократный обход лунок с балансиром не приносит желаемых результатов а время идет:(
    IMG_20190126_085548.jpg
    И тут уже через пару часов соревнований я узнаю что можно и на мормышку ловить:D спасибо соседям подсказали:D
    Перехожу к ловле на мормышку. Окунь капризный на прикормку реагирует плохо, прижимы и шевеленки. Каждая лунка выдает серию из 5-7 рыбок и замолкает. Перехожу на другую рыбка поклевует, но заметив это меня начали оббуривать:). Около 12 звонок напарника у него совсем туго:( но что то менять уже поздно. В 13.00 финальный свисток.
    Дальше памятные фото, награждения и вкуснейшая полевая каша:) спасибо Лене за ее приготовление.
    Ну как же без фото и автографов любимых ведущих:),
    IMG_20190126_132352.jpg
    IMG_20190126_132443.jpg IMG_20190126_140643-EFFECTS.jpg
    IMG_20190126_150456.jpg




    Хочу выразить огромную благодарность Жеке Хижаку , телеканалу Трофей а так же всем спонсорам за отличный турнир. Спасибо большое напарнику по команде Саше. Такие события и такая дружественная атмосфера запоминается на всю жизнь!
    Всем НХНЧ!
    С уважением Андрей.
     
    Последнее редактирование: 05.02.19
    Jaxon81, Marlboro, Sanek и 29 другим нравится это.
  10. Хижак

    Хижак

    Регистрация:
    10.12.13
    Сообщения:
    3.574
  11. nemo

    nemo

    Регистрация:
    14.03.13
    Сообщения:
    1.199
    Доброго дня,друзі!Ось і я знайшов пару хвилин,за для того,щоб поділитись враженнями від змаганнь на Кубок телеканалу Трофей!
    Почнемо з того,що сама моя участь в цьому заході була під великим запитанням.Адже час проведення Кубку припадав у мене на переїзд на тимчасове місце перебування.Бо Новий Рік я цей раз розпочав з купівлі нової квартири,і поки там робиться ремонт,треба кудись було перевезти все зі старої квартири,та й самим переміститись.Одже турбот вистачало.Але...Ну як,скажіть мені будь-ласка,міг я пропустити таке свято?Як я міг не приїхати та не потиснути руку Хіжаку та друзям-форум"янам?Як ,взагалі,мене б земля носила,якби я не побачив та не обійняв Володю Журавльова та не потиснув руку та не похлопав по плечах Дідуся Олда?o_O
    А ще рішучості додала незламна віра в мене мого друга та постійного компаньона по команді Олега(Капітошки),який не дивлячись на мої вагання,все ж зареестував заздалегідь нашу команду!Вирішено!"КапітонуНемо"-бути!!!Їдемо,і будь що буде!
    Підготовки,як такої,майже не було.Навіть снасті були розкидані між хатами.:bm:Коротка телефонна розмова з Капітошкою,тезисний план "Барбаросса" по завоюванню Кубка було швиденько складено:bj:і я ,зібравши необхідний зимовий мінімум 26,01 з раннього ранку з великою ХРФ-ською(і не тільки;)) бандою вирушили на Писарівку!
    Битва обіцяла бути лютою!40 команд!І всі-справжні звіри!:zimnaya::ag:
    По приїзду на місце побачили чималу кількість автівок та рибалок навкруг них!Кипіла підготовка.Вже було розставлено столи,протягнуті дроти,встановлені гучномовці та в небі кружляв квадрокоптер!Все по-дорослому! P90126-072738.jpg
    Далі були обнімашки з друзями:bq:,привітання з Олегом Анатолійовичом та з Володимиром.Аж не віриться!Рік тому,на цьому самому місці і знов вони!Дива,не інакше!
    Порадившись з компаньоном в процесі вранішнього чаювання,вирішили діяти таким чином.Я,трохи володіючи інфою по водоймі,саджаю Олежека на плотвино-окуневі лунки,а сам іду на так звану "Олдову Яму"...Так-так,саме Олдову!Спитаєте чому така назва?Відповім!Минулого року,коли сюди завітала команда Трофей,саме в тому місці Семен Олд з Володею душили мордатих окунів!Там дійсно найглибша частина водойми.Не те,щоб прям канава,але глибина там найбільша.Та й по відкритій воді там траплялись поїмки трофейних окунів.З тієї пори ми між собою так і звемо цю містину.
    Згідно плану, поки Олежек скирдуватиме різнорибицю,я піду з "Чорними піратами" на Олдову Яму,впорю там кількох мордачів(а може й кликачів:ad:) і Кубок наш!Гарний план,так?:bs:
    Одже,після коротенької вступної промови київських гостей та організаторів,почалось жеребкування.Нам випав номер "12". P90126-081026.jpg
    Потроху вирушаємо на місце лову.А йти не дуже-то й просто!Снігу насипало по коліна!Але що нам той сніг?:ad:
    Старт!Швиденько чимчикуємо на "рибні місця".Показую Олегу,де потрібно забурюватись,а сам туди...на завітні місця:ad:.Бурю кілька лунок,намагаюсь зробити бліц-кріг,але...як кажуть:"Я йому мотиля,а він мені дулю відтиля":bm:.Зателефонував Олегу.Він повідомив,що трохи прокльовує,але не дуже.В мене ж повнісінький НУЛЬ!:mad:Ну думаю,до перерви буду ганятись за трофеями,а після піду на допомогу другу,та наскірдую для сумарного тонажа трохи окунців з пліткою.Але організатори переграли трохи регламент.Перерву скасували і коли я про це дізнався,було вже обмаль часу для того,щоб змінити ситуацію.Ну не сидіти ж склавши руки!"КапітонНемо" так не здадуться!Іду до друга і намагаємось разом рятувати становище.
    А десь там,серед рибалок ,час від часу з"являються ведучі Трофею з Евгеном Хижаком,беруть інтерв"ю...Як все ж таки добре бути частиною чогось великого та доброго!Думаю,та грець з ними з тими призами.Добре,що просто зміг вибратись,та відчути цю атмосферу!
    Трохи підловлюю окунців.Потім вертаюсь ще на Олдову Яму,швиденько пробігаю по чималій кількості набурених лунок.Тиша...
    Ось Головний суддя Тарас дає клич до фінішу.Зматуємо вудки.Вже думки більше про смачну гарячу кашу,обіцяну організаторами,та бойові 100 грам атрактанту:ad: P90126-132413.jpg
    Дивлячись на наш не дуже вдалий улов,думали,що будемо якщо не 40-ми,то десь дуже близько до кінця турнірної таблиці.Да...План повністю провалився.Біг Фіш не завітав,та і кулеметного кльву дріботи теж не було.Але жалю взагалі ніякого!Настрій бадьорий та піднесений!
    Ось останні рибалки зважили свій улов і судді почали тривалий та відповідальний процес підрахунку балів!Ну а ми дружньою командою пішли поповнювати запас втрачених калорій,грітися чаєм з кавою,та трохи пригубити атрактанту,хто не за кермом.
    Ось і результати готові!У нас вони ще й далеко не найгірші!:ag: Володя проголошує бали та місця,вітаємо разом переможців,обійми,фотосесія з улюбленими ведучіми Трофею,автографи на згадку... IMG-4593e20bddeecae06745df55f08a1eaa-V.jpg P90126-140041.jpg P90126-212355.jpg
    Потім була смачнюща каша(низький уклін тим,хто її робив:ay:),атрактант(а як без нього:ad:) і довгі розмови про всяку всячину між собою та тепер вже старими нашими київськими друзями Семеном Олдом та Володимиром Журавльовим. P90126-154330.jpg
    Ось і все.Пора до дому.
    Жека,друже,дякую від усього серця за все!
    IMG-db9cc9e445c85cb3b60d78a2b66069f6-V.jpg
    І тобі,і Наталці і Хеленці і всім хто тобі допомагав.Щира подяка нашим постійним "Теплим спонсорам" за ароматний чай ТЕТ та зігріваючий бальзам Herbal Park.Низький уклін суддям за їх нелегку працю!
    Дякую від усього серця команді телеканалу Трофей за цей чудовий день ,за це свято риболовлі,яке ви влаштували у нас на Харківщині на водоймі РК Хижак в с.Писарівка.Дякую і до нових зустрічей!!! IMG-e1d80484bfb48e4b4a298a1da79e3698-V.jpg
     
    Marlboro, Хижак, ПлюсОдин и 20 другим нравится это.