Нашему форумчанину Игорю Муковозу для лечения срочно нужна помощь!

Тема в разделе "А поговорить?", создана пользователем Serhio M, 15.05.19.

Статус темы:
Закрыта.
  1. Serhio M

    Serhio M

    Регистрация:
    04.02.17
    Сообщения:
    1.475
    Звертайтеся до магазину Ікея. Тут написано про допомогу за станом здоров'я Ігора. Бізнес та інші моменти прохання вирішувати не на риболовному форумі, а особисто з магазином та його представниками.
    З повагою.
     
    Airfly, ZIM, nemo и 5 другим нравится это.
  2. Реклама

    Реклама

    Регистрация:
    06.01.12
     
  3. LAZOROV

    LAZOROV

    Регистрация:
    07.08.13
    Сообщения:
    4.090
    Алексей, Игорь порядочный человек, мы его знаем очень давно. Он помогал детям, участвуя в благотворительных мероприятиях, организовывал совместные выезды. Если по каким-то причинам произошла нестыковка, значит все решится после того, как Игорь поправится, а он поправится 100500%.
     
    Airfly, nemo, Marlboro и 2 другим нравится это.
  4. Serhio M

    Serhio M

    Регистрация:
    04.02.17
    Сообщения:
    1.475
    Прохання до адміністрації закрити тему.
    Я дуже вдячний з допомогу нашему форум'янину Ігору. Низький уклін усім небайдужим. Він живий і добре, з іншими негараздами він справиться я впевнений. Бо він міцний;). Сподіваюсь що вибереться на 10 річчя форуму :).
    Ще раз кажу форум'янам, що тільки зарєструвалися. Це риболовний форум, тут я не бачив реклами та продажу товарів Ікея. Особисті картки і т.ін. були тільки для допомоги.
    Бізнес та інші питання Ви можете вирішити безпосередньо з 9 до 18 в Ікея. Якщо у Вас справді виникли питання до цього закладу і особисто до Ігора. І обов'язково напишіть потім, як вирішилося Ваше питання. Бо знаємо його всі, як порядну і щіру людину. Проблеми виникають в усіх нас, а коли ще зі здоров'ям, то швах.
    Телефон Ігора я думаю тут Ви знайдете без проблем.
     
    AMATEUR, Shultz, doc и 10 другим нравится это.
Статус темы:
Закрыта.