Нашему форумчанину Игорю Муковозу для лечения срочно нужна помощь!

Тема в разделе "А поговорить?", создана пользователем Serhio M, 15.05.19.

Статус темы:
Закрыта.
 1. Serhio M

  Serhio M

  Регистрация:
  04.02.17
  Сообщения:
  1.368
  Звертайтеся до магазину Ікея. Тут написано про допомогу за станом здоров'я Ігора. Бізнес та інші моменти прохання вирішувати не на риболовному форумі, а особисто з магазином та його представниками.
  З повагою.
   
  Airfly, ZIM, nemo и 5 другим нравится это.
 2. Реклама

  Реклама

  Регистрация:
  06.01.12
   
 3. LAZOROV

  LAZOROV

  Регистрация:
  07.08.13
  Сообщения:
  3.798
  Алексей, Игорь порядочный человек, мы его знаем очень давно. Он помогал детям, участвуя в благотворительных мероприятиях, организовывал совместные выезды. Если по каким-то причинам произошла нестыковка, значит все решится после того, как Игорь поправится, а он поправится 100500%.
   
  Airfly, nemo, Marlboro и 2 другим нравится это.
 4. Serhio M

  Serhio M

  Регистрация:
  04.02.17
  Сообщения:
  1.368
  Прохання до адміністрації закрити тему.
  Я дуже вдячний з допомогу нашему форум'янину Ігору. Низький уклін усім небайдужим. Він живий і добре, з іншими негараздами він справиться я впевнений. Бо він міцний;). Сподіваюсь що вибереться на 10 річчя форуму :).
  Ще раз кажу форум'янам, що тільки зарєструвалися. Це риболовний форум, тут я не бачив реклами та продажу товарів Ікея. Особисті картки і т.ін. були тільки для допомоги.
  Бізнес та інші питання Ви можете вирішити безпосередньо з 9 до 18 в Ікея. Якщо у Вас справді виникли питання до цього закладу і особисто до Ігора. І обов'язково напишіть потім, як вирішилося Ваше питання. Бо знаємо його всі, як порядну і щіру людину. Проблеми виникають в усіх нас, а коли ще зі здоров'ям, то швах.
  Телефон Ігора я думаю тут Ви знайдете без проблем.
   
  AMATEUR, Shultz, doc и 10 другим нравится это.
Статус темы:
Закрыта.