п.Лозовеньки (Лозовеньковское вдхр.)

Тема в разделе "Водоёмы Харьковской обл.", создана пользователем Pobeda, 28.11.11.

  1. Sizon

    Sizon

    Регистрация:
    18.01.11
    Сообщения:
    4.571
    ох. Сам не рад. Инсталлировал быдлооталкивающий интерфейс... и снести уже не получается )
     
    1981.sasha, Largo Vinch и Jaret нравится это.
  2. Реклама

    Реклама

    Регистрация:
    06.01.12
     
  3. Alximik

    Alximik

    Регистрация:
    30.06.11
    Сообщения:
    597
    Деньги не собирают?
     
  4. carpovski

    carpovski

    Регистрация:
    20.06.14
    Сообщения:
    350
    Ну раз все очень ждут когда кто-то начнёт собирать, видимо мне стоит задуматься о том чтобы пройтись и собрать деньги с тех кто этого очень хочет ... ;)
    Ребят, Вы меня простите, но если честно подзадолбали в теме этим вопросом!
     
  5. Alximik

    Alximik

    Регистрация:
    30.06.11
    Сообщения:
    597
    Вы безусловно правы, никто не имеет права собирать бабки по закону Украины, даже на этих спортивных водоёмах. Но не все хотятпортить себе настроение, (а возможно придётся и отбиваться, ведь не все соблюдают закон и ходят трезвыми). Поэтому и спрашивают. Была инфа что с 1го июня собирались ходить, потому и спрашивают.


    Отправлено с моего ASUS_X01BDA через Tapatalk
     
    NER нравится это.
  6. Vezdesushiy7

    Vezdesushiy7

    Регистрация:
    03.11.15
    Сообщения:
    367
    Всем привет! Размещал темку в разделе - это интересно! Продублирую!
    Виганяють зі ставка — телефонуйте до міліції

    [​IMG]

    Для багатьох рибалок-любителів, напевно, стане великим відкриттям, що вони на законних підставах можуть ловити рибу скрізь. Навіть на орендованих ставках.

    Рибалок у Новосанжарському районі вистачає. Посидіти з вудкою на березі річки чи ставка полюбляють як літні діди, так і хлопчаки. Сходяться вони в одному: однаково радіють впійманому карасеві чи коропу. Хоча більшість із них ходять на риболовлю навіть не заради риби, а просто для того, щоб відпочити.

    Як правило, при ловлі риби на річках проблем у рибалок не виникає. А от коли вони їдуть на ставки, у яких до того ж можуть бути орендарі, тоді часто виникають конфлікти. Орендарі нерідко проганяють з водойми «чужих» рибалок. Мотивують це тим, що вони запускають у ставок (озеро) рибу і ловити її абикому не можна. Як правило, конфлікт завершується тим, що рибалка плюється та їде або додому, або на інше місце. Але ловити десь треба. І за деякий час рибалка знову повертається на той самий ставок. І знову зустрічається з орендарем, який його проганяє. Так все і йде по колу.

    Нещодавно до новосанжарської редакції тижневика «ЕХО» звернулися кілька рибалок, які мешкають у селищі. Вони їздять на рибну ловлю по всьому району та іноді натрапляють на не дуже гостинну зустріч місцевих жителів, які звикли ловити у «своїй» водоймі рибу і не пускати «чужих».

    — Але нам пояснили, що по закону нас нібито не мають права проганяти зі ставка, де б він не знаходився, — говорить один з рибалок, новосанжарець Юрій Урезченко. — Якщо можете, напишіть роз’яснення, щоб не одиниці, а всі рибалки знали: які права і на що ми маємо.

    За роз’ясненням ми звернулися до директора новосанжарського підприємства Українського товариства мисливців та рибалок Віктора Бабича. Він підтвердив, що існує низка законодавчих актів, які захищають права рибалок-любителів. І продемонстрував лист із Державного комітету України з водного господарства. У ньому з посиланням на конкретні статті законів розповідалося про те, на що мають право прості рибалки. Роз’яснюються там і права орендарів ставків.

    Згідно пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України за № 1042/93, «з метою більш ефективного використання водойм в Україні для збільшення запасів риби дозволяється оренда окремих водойм за рішенням районних органів державної влади». Але при цьому встановлено, що оренда здійснюється тільки в межах законодавства України та виключно для розведення, відкормлення, послідуючого вилову та реалізації тільки окремих видів риб, які виробляють рибозаводи в Україні. Для штучних водойм такими видами риб в Україні встановлені короп, товстолобик та білий амур. Тобто, якийсь приватний підприємець може взяти в оренду ставок. Але розводити він там має лише певні види риби. І вести господарювання лише у відповідності з законом, а не так, як йому самому заманеться. Типу, я орендував ставок, тепер він мій, роблю, що хочу. Так, відповідно до тієї ж постанови, на берегах не допускається будь-яка діяльність з будівництва причалів, будинків, складів, знищення очеретів у заплавах, додаткове підвищення чи пониження рівня води, встановлення сіток і таке інше.

    Також наголошується, що орендар не має права вилову аборигенних видів риб у водоймі! Така риба після сортування виловленого підлягає обов’язковому поверненню до водойми. До аборигенних відносяться усі види, що розмножуються у водоймі природнім шляхом (карась, плотва, окунь, щука, плоскирка та інші).
    У реальності ж зачасту орендарі виловлюють усю підряд рибу — і ту, яку самі запускають, і ту, яка водилася у водоймі раніше.

    Головним у цій постанові є пункт, у якому зазначено, що орендар не має права заборонити любительське рибальство на водоймі. Також категорично заборонено встановлювати та стягувати плату з рибалок-любителів, оскільки такі дії кваліфікуються чинним законодавством як здирництво і переслідуються законом у рамках Карного кодексу України. Хоча при цьому орендар має право попередити рибалку-любителя і контролювати, щоб виловлені види риб, які ним розводяться, були повернуті до водойми.

    Також Віктор Бабич продемонстрував нам пам’ятку, яку мають рибалки з числа тих, які входять до складу Українського товариства мисливців та рибалок. У районі таких налічується 52 чоловіки. Така пам’ятка якраз може придатися у конфліктній ситуації, яка виникає, приміром, при ловлі риби на орендованому ставку.
    Нижче наводимо кілька тез із цієї пам’ятки:

    • любительська рибна ловля дозволеними засобами (вудочки, спінінги, донки з дозволеною кількістю крючків та ін..) може проводитися на будь-яких водоймах України, незалежно від їх цільового призначення чи підпорядкування будь-яким господарюючим суб’єктам у будь-який час року;
    • обмеження з використовуваного знаряддя для лову риби вводиться лише період нересту, виключно з вимогами закону, а в окремих випадках терміни обмежень можуть подовжуватися місцевими органами влади, коли в деяких регіонах виникають погодні або інші природні явища, що унеможливлюють нормальне протікання умов нересту;
    • любительська ловля риби здійснюється безкоштовно та не потребує будь-яких дозволів;
    • на орендних ставках орендарі можуть здійснювати попередження любителів рибної ловлі про обмеження вилову видів риби, яку розводять, або висувати вимоги про повернення у ставок такої риби у разі проведення контролю за виловом. Але при цьому на вимогу риболовів-любителів повинні бути надані необхідні документи про час зариблення ставка, видів риб, якими проводилося зариблення, актив виконання відповідних робіт та середню вагу кожного з видів риб в день вилову;
    • у разі виникнення непорозумінь між господарюючими особами та риболовами-любителями питання спорів вирішується у встановленому законом порядку без будь-яких попередніх умов, у тому числі і припинення рибалки.
    За словами Віктора Бабича, риболови-любителі вже активно користуються подібними пам’ятками. Якщо виникають якісь суперечки з орендарями ставків, рибалки нагадують їм про існуючі законодавчі акти. Якщо і цього виявляється недостатньо, то пропонують викликати міліцію, щоб та розібралася, яка з сторін порушує закон. Як правило, на цьому конфлікт вичерпується і до дзвінка правоохоронцям справа не доходить.

    Від редакції. Сподіваємось, наведені у статті факти допоможуть риболовам-любителям з Новосанжарського району. Якщо ж у вас все-таки виникне конфліктна ситуація, яку не вдасться вирішити самотужки, повідомте про цей випадок журналістів тижневика.
     
    alex_novichok и 2FISHS нравится это.
  7. vit_vex

    vit_vex

    Регистрация:
    13.03.16
    Сообщения:
    32
    Пожрали, половили, насрали, а за вас уберут - приходите ещё! Это не рыбаки,а половые органы!!
     

    Вложения:

    Trof1103 и Alximik нравится это.
  8. Jaret

    Jaret

    Регистрация:
    09.04.16
    Сообщения:
    755
    Покажите заодно и вдесятеро бОльшие кучи мусора прямо возле пляжа перед дамбой. Да и по всем сижам то же самое. Такое впечатление, что "отдыхающие" решили, что там филиал городской свалки.
    Как самим то не противно в такой, извиняюсь за выражение, сральник приезжать?.. o_O
     
  9. carpovski

    carpovski

    Регистрация:
    20.06.14
    Сообщения:
    350
    Та ладно нормально всё! 28 лет в этом сральнике сидим! Главное что ещё в садок шо то кинуть можно! ;)
     
  10. Jaret

    Jaret

    Регистрация:
    09.04.16
    Сообщения:
    755
    Ну, если для Вас сидеть в сральнике - это нормально и в порядке вещей, то о чём дальше говорить?.. :bk:
    Наверное, потому на Лозовеньках и сральник, что у большинства такое отношение - "нормально сидим", лишь бы было, что в садок кинуть.
     
    Ain нравится это.
  11. Krottie

    Krottie

    Регистрация:
    24.08.16
    Сообщения:
    123
    Думаю это был сарказм :ad:
     
    Hunt нравится это.