п.Печенеги (Печенежское вдхр.)

Тема в разделе "Фидерная ловля", создана пользователем Karaart, 24.10.17.

  1. Karaart

    Karaart

    Регистрация:
    29.03.13
    Сообщения:
    649
    _MG_9856.jpg _MG_9872.jpg _MG_9877.jpg _MG_9891.jpg _MG_9894.jpg _MG_9898.jpg _MG_9904.jpg _MG_9914.jpg _MG_9916.jpg _MG_9923.jpg _MG_9944.jpg _MG_9951.jpg
     
    ARch1, ChepCh, Den82 и 46 другим нравится это.
  2. Реклама

    Реклама

    Регистрация:
    06.01.12
     
  3. VaD1M

    VaD1M

    Регистрация:
    19.12.10
    Сообщения:
    3.602
    Артем, оснасток много оставили на бровке?
     
  4. Karaart

    Karaart

    Регистрация:
    29.03.13
    Сообщения:
    649
    Ни одной.
     
    WStormW, Airfly и Professor нравится это.
  5. VaD1M

    VaD1M

    Регистрация:
    19.12.10
    Сообщения:
    3.602
    Ловко
     
    Karaart нравится это.
  6. VaD1M

    VaD1M

    Регистрация:
    19.12.10
    Сообщения:
    3.602
    Как я открывал 2 апреля фидерный сезон ниже сброса
     
  7. Wilgeforz

    Wilgeforz

    Регистрация:
    07.03.15
    Сообщения:
    133
    Аналогично сезон открыл в Гинеевке. Ни одной поклевки, причем ни на течении, ни в заливе на стоячей воде. И самое обидное, что тут же рядом несколько мужичков таскали плотву с последнего, уже совсем небольшого, куска льдины.
     
    Ингвар, Oleq Fish, Aleksandr и 5 другим нравится это.
  8. Ned

    Ned

    Регистрация:
    16.08.17
    Сообщения:
    25
    Добрый день ! Кто то уже рыбачил слева перед дамбой?
     
    Slava нравится это.
  9. Kofein

    Kofein

    Регистрация:
    08.06.17
    Сообщения:
    15
    всем привет. Кто может подсказать, где там можно порыбачить с берега, кроме дамбы, чтобы машиной подъехать можно было. Обычно ездим на ст.Салтов, хотелось бы исследовать и эту часть печенегов.
     
  10. nemo

    nemo

    Регистрация:
    14.03.13
    Сообщения:
    1.199
    Вітаю,друзі!Вирішив підтримати започаткований вельмиповажним Serhio M тренд,та написати звіт рідною мовою.:)
    Отже так.Цього разу моїм напарником по риболовлі став батько друга мого сина.Ми часто гуляємо з дітлахами у себе в дворі і колись розговорились про риболовлю та домовились якось з'їздити разом.Збирались на Трав'янку.Але зважаючи на погодні умови не ризикнули туди їхати.Там доволі велику ділянку шляху треба було б проїхати по грунтівці.Адже планували рибалити в районі затоки перед "Дубравою".План "Б" знайшовся швидко.Печеніги.Там,навіть якщо буде злива,виїхати з лісу зі сторони Мартової не буже жодних проблем.Як раз в тих краях,десь біля Катерів,стоїть отаборившись мій давній знайомий,місцевий Робінзон дядя Вітя.Напередодні я дзвонив йому і питався про кльов та можливість порибалити біля нього з берега.Він сказав,що в принципі все можливо.Тамошні мешканці переважно ловлять з човнів,але є такі,що ловлять з кладок.З берега місця,де сісти,є.Але що там і як-не відомо.Вирішили провести розвідку боєм:).В неділю,приблизно о 16 стартуємо з Харкова.Доволі швидко доїхали та розшукали табір дяді Віті.Народу там стоїть,тьма-тьмуща!Сім'ями,з капітальними наметами.
    Весь берег,який ще не окупували місцеві Дони Корлеоне,обліплений відпочиваючими.Але після нетривалої розвідки ,знаходимо ділянку берега з широким прогалом і вирішуємо розкладатися там.Машину підігнав якомога ближче.Поки вигрузились,поки розклалися,поки замісили прикормку вже на годиннику було біля 18.30.Я поліз ополоснутися та заодно дослідити дно.А дно виявилось геть усе з травою.Виліз та спробував маркером пробити дно на відстані забросу.Там,метрах в 60,буквально кілька обертів тягнеш по чистому,а далі упираєшся в суцільні дебрі.Навіть маркер там залишив з досить великим,метрів 30,шматком плетні,намагаючись зробити чергову розвідку трохи в стороні.:(А час спливає.Рибалити тут не вийде і ми вирішуємо хутко збиратися та перебазовуватись в інше місце.Але куди?Наш улюблений пляж окупований.В самій Мартовій на пляжі буде суцільний "тюленник" вдень,та не виключені нічні купання з п'яними криками вночі.Вирішуємо вертатися на Печенізьке поле.Народу там не багато,а зважаючи на вечір неділі,може і ті заберуться скоро.Так і зробили.Хутко переїхали та почали розкладатися.Народу там вже майже не було.Останній рибалка збирався до дому.Коротке інтерв'ю з ним дало деяку інфу по кльову та особливостям рельєфу.Швиденько розкладаємось,маркеримиось ,ставимо намет(адже вірогідність дощу все ж була )та нарешті сідаємо трохи повечеряти.Бо ці перегони дуже нас вимотали.Товариш трохи хильнув,я підтримав його буквально символічними 50-ма.Налив собі діжечку пивка та пішов ловити.З перших закидів проклюнула невеличка густірка.Добре.Хоч не засумуємо без кльову!Тим часом потемніло.Рибна дрібнота пішла спати.Кльов притих.Я продовжував кормити ,додаючи трохи "м'ясця" в прикормку у вигляді кормового мотиля та опариша.Кормив прикомкою від Степанича “Лещ ваниль со сливками” з додаванням вареного гороху з пшоном.
    Через деякий час проклюнув перший приємних розмірів підлящик.Добре.Мабуть таки буде риба:)А навкруги як гарно!Нікого поряд.Красивий закат,потім зоряне небо та вогники на тому березі від ліхтарів на базах відпочинку,греблі та в Мартовій.Лєпота! P80723-041959.jpg P80723-041935.jpg
    Товариш,в якого геть нічого не клювало, тим часом пішов відпочивати.А я,ще на початку риболовлі,окрім фідера розклав ще один “дальняк”.Приладив на нього кормушку типу "кавун" ,причіпив відвод на два коротеньких поводки з плетеного шнура.На гачки часниковий кукк і закинув недалечко.Метрів на 25.Проведу,думаю,баттл-дубина проти фідеру.Доречі перший підлящик попався саме на дубину.:) P80723-003542.jpg
    Ніч трохи побалувала кльовом.Хоч і зрідка,але попадався непоганий підлящик.І що найцікавіше,дубина почала перемагати фідер.Якістю улова, насамперед.Хоча зранку фідер все ж таки був поза конкуренцією.
    Вночі зі мною сталася ще неприємна пригода .Перезаряджав дубину,аж тут на фідері загиб з відстрілом!Зірвався з місця та наступив на новеньку рукоять підсаки.Коміль тріснув посередині.Я його вилікував тимчасово ізоляційною стрічкою.Ще й нормально дорибалив до кінця,але доведеться або купляти новий коміль,або користуватися зкороченим варіантом.:(
    Почало світати.Зі світанком почали підтягуватись рибачки. P80723-045854.jpg
    Кльов почався зовсім,як з кулемету,але розмір був не дуже.Багато топилось одразу.Спробував відсікти дрібноту перловкою.На неї клювало рідкіше і влетіло кілька непоганих плотвин і доволі крупненька красноперка. P80723-060115.jpg P80723-050048.jpg P80723-045419.jpg
    Потім і перловку почала збивати нанонгустірка та такий же підлящик.
    Спробував почіпити на гачки дубини зерна кукурудзи зі знайденого на березі качана:).Теж спіймав непогану плотвину. P80723-050048.jpg
    Товариш,який звечора "набрався враженнь" не хотів прокидатись,хоч я декілька разів і намагався його розбуркати на світанку.:)
    Потім він все ж таки зробив над собою зусилля та вийшов з намету. P80723-072815.jpg
    Перезакинув свої дальняки та прийнявся очікувати кльов.Марно.Риба його геть ігнорувала.:ac:
    Люди зліва від нього раз за разом на такі ж дубини діставали підлящиків та густірок,а він тільки матюкався та бідкався про відсутність кльову.
    Я теж потроху половлював.Садок поповнювався рибкою.
    Я підійшов до Сергія та поцікавився його прикормкою.ВІн теж кормив горохом ,який він перемішав з флагмановською прикормкою.Понюхав я ту прикормку.Явно прілий запах.Подивились на пачку,а вона протермінована.При чому ще рік тому:ai:.Ось таке йому втюхали на Баріку.Адже купив він цю прикормку за день до риболовлі.До того ж всі оснастки на його вудках були геть не гожі.Кормаки ще тяк сяк.А відводи ,поводки та гачки...
    Він погодився з тим що підготувався до риболовлі погано.Потім сказав,що взагалі десь роки чотири вже не рибалив і тепер обов'зково зробить апгрейд своїх риболовних приладдь.
    Тим часом кльов у мене все тривав,але клювала в основному дрібнота та і сонечко почало припікати.Було вирішено припинити це діло та йти готувати сніданок.Зробив традиційну вранішню яєшню з овочами,салом та ковбасою.Вийшло дуже не погано! P80723-084752.jpg
    Після сніданку та чайку я вже не дуже хотів ловити.Пішов окунувся.Там є зручні сходини в воду.Потім перемістили стіл та намет в тінь під яблуню та просто за веселими розмовами та перервами на купання коротали час.Зважаючи на спеку,я вирішив змотатись до найближчого магазину та купити пачку солі.Ну і для Сергія пивка та цигарок.Рибу закинув в сіль.Забігаючи наперед,скажу що це допомогло зберегти улов.А він склав трохи більше 4 кг того що я залишив для забирання.Адже деякі рибини,які особливо глибоко проковтнули насадку та яких прийшлось позбавляти гачка за допомогою екстрактора,вже були геть не жильці.
    P80723-100756.jpg P80723-101559.jpg
    Оскільки я всю ніч не спав,я зробив спробу трохи покімарити.Щось не дуже спалось.Пішов спробувати зайняти себе риболовлею.Рибка все так само прокльовувала,але розмір...Та ще й спека.Ну його до біса!Піду в тінь та буду ганяти чаї та просто дихати повітрям та купатися.
    Так ми просиділи десь до четвертої дня.Потім почали потроху збиратися,дивуючись стійкості деяких рибалок,які не зважаючи на дику спеку продовжували дзвонити колокольцями своїх дальняків та тягати рибку.
    Нарешті все було зібрано.Почали відносити речі до автівки,аж тут побачили підвоха,який відплив з кутка греблі мабуть за раками.Вже робивши останню ходку з речами мій товариш обернувся на воду,подивився на того підвоха та сказав фразу з фільму “ДМБ”:"Прощайте,ихтиандры х..евы!"
    ,після якої нас обох порвало!:ag::bj:
    На зворотньому шляху зробили зупинку біля магазину і за традицією взяли в дорогу по морозиву.І під гарну підбірку найкращих рокових композицій минулого поїхали додому.
    Добре,коли не треба робити розвозку після риболовлі.Живемо в сусідніх під'їздах:ad:.Вигрузились біля дому та домовились за кілька хвилин зустрітись у дворі ,щоб вигуляти синів та під пивко обсудити минулу риболовну сессію:ad:.Прийнявши душик та трохи перегризнувши вийшли у двір і до темна гуляли з компанією батьків ще кількох однокласників сина та своіх дружин .Так пройшла моя чергова риболовля!
    Дякую всим,хто дочитав до кінця та до нових зустрічей!:br:
     
    Последнее редактирование: 25.07.18
    sergio1977, Konstantin, Alextar92 и 49 другим нравится это.
  11. Hunt

    Hunt

    Регистрация:
    29.01.12
    Сообщения:
    6.397
    Супер отчет!:ay:
    Но родной язык - это немного другое, впитанный с молоком матери, на котором начал говорить, на котором легче общаться и говорят в повседневной жизни :az:
    Я так понимаю:)
     
    vost, ChepCh, amigo72 и 16 другим нравится это.