п.Хотомля (Печенежское вдхр.)

Тема в разделе "Зимняя рыбалка", создана пользователем Demko, 04.01.17.

  1. Hunt

    Hunt

    Регистрация:
    29.01.12
    Сообщения:
    6.397
    Саша, дело в том, что в позапрошлом году и ранее частенько влетал подлещ (более 400гр) попутно с плотвой и густерой, а в этом году совсем грустно.
     
    Andr и Родион нравится это.
  2. Реклама

    Реклама

    Регистрация:
    06.01.12
     
  3. Ингвар

    Ингвар

    Регистрация:
    24.12.12
    Сообщения:
    3.843
    Подлещик очень хорошо ловился дней 10 назад в Соича на глубине 6.4 м на свале в русло . Мой знакомый рыболов мне фото показывал с той стартовой рыбалке : общий вес -10.2 кг .Размер : 200 гр стандарт и с десяток с 0.5 кг .
     
    Alex_Str, Airfly, nemo и 6 другим нравится это.
  4. Hunt

    Hunt

    Регистрация:
    29.01.12
    Сообщения:
    6.397
    в 2014ом году и ранее выпускали недолеща менее 300гр (да и сейчас редко беру), нынче 200 гр называют подлещем, а некоторые в отчетах их бонусом обзывают:(
     
    vodolaz, Alex_Str, Airfly и 10 другим нравится это.
  5. Shultz

    Shultz

    Регистрация:
    27.01.15
    Сообщения:
    173
    Добавлю отчёт Сержа73, т.к. сегодня вместе прокатились на Хотомлю)
    Рыбачил я на параллельной линии на тех же глубинах. Клёв у меня "вкл" в ~10:00 и "выкл" в 14:00. Кормил сыпухой от Степаныча "мотыль" без кормового. Добавлял по немного насадочного в кормушку. Клевало набегами, в основном, через пол-часа после закармливания. Ласкирь лаврушечный сразу топился, взял только мерную Хотомлянскую плотву и несколько окуней. До нормы не дотянул малость). Думаю, к Сержу "подошёл" ласкирь из-за кормового мотыля.
    А вообще, денёк сегодня был замечательный: воздухом подышали, рыбой руки вымазали, душевно отдохнули!

    Рад был познакомиться с Сергеем и Владимиром. Надеюсь, ещё вместе прокатимся по рыбалке!
    20180217_181008.jpg
     
    Последнее редактирование: 17.02.18
    Миха, GeVa, Alex_Str и 52 другим нравится это.
  6. Serhio M

    Serhio M

    Регистрация:
    04.02.17
    Сообщения:
    1.475
    Вітаю шановні форум'яни.
    Ось пройшов ще один день на рибалці. Втома, задоволення та трохи гіркий присмак.
    Розпочну свій звіт, ні трохи не так, звіт - це щось бухгалтерське, і чого в моєму житті дуже забагато. Просто хочу поділитися своїми враженнями, думкам, а можливо і знаннями. Чому знов українською? Бо маю натхнення та мені легше висловлювати ті особисті враження від дня, що минув в моєму житті. Не дуже пафосно? Мабуть трохи, але звиняйте:).
    Розпочну одразу ж з гіркого. Звертаюся до двох невдалих грабіжників, що мали наміри вихопити мій телефон, коли я вчора ввечері повертався від батьків(пригостив рибацьким щастям): "Здоровий дядька в норфіні, що важко йде, а можливо хитається, не п'яничка, а дуже втомлений чоловік, який може дати раду собі та відсіч таким тварюкам як ви. Сподіваюся, що ви тепер маєте проблеми зі здоров'ям та щіро жалкуєте про свої вчинки"
    Ну, а зараз найприємніше - риболовля))).
    Знову безсонна ніч. От ніколи не вдається виспатися перед рибалкою. І о 4 ранку ми вже на кільцевій зустрічаємося ще з двома екіпажами.
    20180217_035013.jpg
    Про дорогу писали дуже багато. Моє враження співпадає з популярною наклейкою Yahoo
    Нарешті Хотімля - місце де мешкає в наметах тисячі рибалок.
    По 50...та в бій.
    По рибалці сухий опис: зробив 3 бази на 7.5м, 6.5м, 5.7м. - вихід з русла. Ніяким сипучками не користувався тільки свіженький кормовий мотиль(Олег Капітошка ще раз тобі велике спасибі) База на 7.5м. відповіла кулеметним кльовом мега йоржиків та судаків. Зміщаюся на 6.5м. і вже більще нікуди не йду. Знайшооооов!!! Ловив на одну вудку, бо не встигав. Підлящ та густера. Влетіло пара красивих пліточок коли піднімав гачки на метр від дна. Майже вся риба спіймана на верхню найдрібнішу мормишку після невеликого підігравання. У моєї пенсійної команди улови скромніші))), хоча вони мене знову оббурили та вперто не хочуть прислуховуватися до моїх невеличких порад щодо риболовлі☺.
    Клювала рибка весь день, починаючи з 6.30 і до.....десь о другій годині я вже втомився та ходив байдики бив і насолоджувався краєвидами. Декілка фото додається. Місце всім відоме, але не всі ловлять☺
    20180217_084833.jpg
    20180217_084823.jpg
    20180217_084820.jpg 20180217_151500.jpg
    Це найкрупніші ))))
    20180217_134301.jpg
    Найстарший 84роки.
    На цьому буду завершувати свою невеличку оповідь.
    Ще хочу привітати всіх форум'ян з завершенням Масляної та попросити вибачення.
    Дякую за увагу.
    З повгагою, Сергій М.
     

    Вложения:

    Последнее редактирование: 19.02.18
    Миха, GeVa, White_Fish и 98 другим нравится это.
  7. VIKKI

    VIKKI

    Регистрация:
    13.12.16
    Сообщения:
    366
    Всем добрый вечер! Сегодня приехав на бугор,стартуем к своим лункам( команда из 4 чел)закорм и ждём,час,два,три,а нету рыбы.Смена мормышек ничего не давала,ни на игру,ни добавление прикормки,рыба не реагировала вообще ни на что.Мой результат к концу дня 14 шт,у остальных 2-6 ершей,3-16 шт,4-19 шт.Так ещё не курилось в этом сезоне.Но погода была классная!

    IMG_20180218_111821.jpg
     
    Миха, Alex_Str, Swag и 48 другим нравится это.
  8. SAW

    SAW

    Регистрация:
    18.02.12
    Сообщения:
    732
    Всем доброго.. был вчера, на протяжении всего дня клев неважный, сегодня тоже (звонили друзья) все! сказал им, перволедная рыбозаготовка закончилась, начались суровые глухозимые будни;) уловы теперь трудовые, свой приписываю сыпухе фирменного приготовления. 5.30 был на месте, цель плотва, в округе никого, корманул треугольник 3 лунки, 25м друг от друга, глубина 5.5, 6 и 6.3м. Проверяю, рыб сразу не отзывается, провоцирует на интерес. Первый прозвон на игру тишина, интереса еще больше, может домой сразу, второй обход более вдумчивый, с шевеленками да полежалками на дне, приносит пару невнятных поклевок на 6м и плотвину на 6.3м. Отлично, значит есть.. и еще раз есть)) прикорм пахнет на пол вдхр. главное не переувлажнить. Делаю между отозвавшимися в ряд еще три лунки и обильно угощаю. С каждой удавалось взять по 2,3 шт. потом что не делай глухо, переход на следующую, так и пробегал от дной к другой всю рыбалку, почти все на игру. нх нч!
    IMG_20180217_201351.jpg IMG_20180217_154753.jpg
     
    Миха, Alex_Str, Swag и 65 другим нравится это.
  9. cuba1968

    cuba1968

    Регистрация:
    06.02.14
    Сообщения:
    231
    Окуни-окунечки...
    Ч. 2 Окунь.
    Кт27_..3 м, КД. 425гр
    P80218-134058.jpg IMG-58afeb738a16dc4fcb95cd8fba8aa24e-V.jpg P80218-154823.jpg
     
    Миха, GeVa, Axell и 78 другим нравится это.
  10. Евгений Александрович

    Евгений Александрович

    Регистрация:
    11.01.14
    Сообщения:
    1.339
    А що це за неподобство було? Прошу детальніше, шоб розуміти, у який бік дивитись.
     
  11. Serhio M

    Serhio M

    Регистрация:
    04.02.17
    Сообщения:
    1.475
    Коротенько.
    Після безсонної ночі та дня на риболовлі та ще за кермом мене вистачає лише на те, щоб поставити машину до гаражу, прийти до дому з рибою почистити її та посолити, та віднести свіженької, чищеної батькам, які мешкають в 15хв. пішки від мене. Тому ці рухи вже на автоматі.
    Виходячи від них товариш шле мені на вайбер цікаву фотку, а я її вирішив викласти на форум, тільки це зробив, телефон у правій руці, підсічка та поштовх зі спини. Добре що не звалили. Далі не цікаво. Двоє дибілів один, втік один не зміг. Виходячі з реалій теперішнього часу - досить буденно. Хоча до мене не дуже чіпляються. Просто вирішили, що я п'яний.
     
    Alex_Str, Митрич, wash и 11 другим нравится это.