Помогите выбрать спиннинг

Тема в разделе "Спиннинговые снасти", создана пользователем vlad6428, 29.09.11.

  1. koc9999

    koc9999

    Регистрация:
    07.07.14
    Сообщения:
    320
    В Харькове с берега от 2 кг . Ловится много 600-1200 гр .
    И зачастую крупные содились на приманку 7см и вес до 10 грамм
    Ловлю на Донце от Гинеевки до Меловой ( берег , лодка) .
    Основные веса 3-7 грамм. Если не уходить в крайности .
    У товарища любимая приманка 2.5 дюйма и вес 3 грамм и он частенько облавливает по количеству.
     
  2. Реклама

    Реклама

    Регистрация:
    06.01.12
     
  3. AlexandrArtemovka

    AlexandrArtemovka

    Регистрация:
    15.02.18
    Сообщения:
    59
    Спасибо)
     
  4. AlexxKaa

    AlexxKaa

    Регистрация:
    29.11.13
    Сообщения:
    76
  5. диментий

    диментий

    Регистрация:
    18.03.15
    Сообщения:
    1.501
  6. McRae

    McRae

    Регистрация:
    07.09.15
    Сообщения:
    344
    Бюджетный Спиннинговый комплект Daiwa - отзыв после года рыбалок!

     
  7. Владимир84

    Владимир84

    Регистрация:
    07.04.13
    Сообщения:
    4.459
    Спинінг Norstream Amulet, 762, 5-21 універсальний, що справитися з будь-якими задачами?
    Обзавівся таким спіннінгом, трохи порибалив, хочу залишити своє враження. Одразу уточнення, не реклама і не панацея!
    Ловив даним спіннінгом в різних умовах, течія, вітер..... і різними приманками вагою від 2,8 до 20 гр. - не великі воблери, кренки, блешні вертушки, джиг. Всіма вказаними приманками комфортно рибалити доною паличкою. Бланк контролює різні проводки та саму приманку. Рибу утримує надійно та добре гасить ривки. Поки що найбільша риба на даний спіннінг Судак 2,9 кг., бланк справився на відмінно. Чуйка по джигу від 4 гр. + приманка, воблери від 2,8 гр., відстукує в руку чудово. Міцності достатньо, чуйка на висоті, на мою думку живучий бланк.
    Чи можна сміливо сказати, що спіннінг таки універсальний???
     

    Вложения:

  8. Provizor

    Provizor

    Регистрация:
    17.05.15
    Сообщения:
    513
    Вітаю, колеги-рибаки!
    Хочу придбати спін для рибалки на судака на глибинах 5-10м, з берега, течія, інколи сильна течія, свинець 28-32г, треба кидати якмога далі, а біля берега метрах у 5-7-10 ще й крута кам'яна брова з 8-9м на нуль, через яку треба перескочити, бо зачеп і обрив гарантовано. Умови для мене нові, в Харкові таких не було, тому і спінінг у мене для цих умов наче і є, але не дуже підходить(2,07м 10-30г - потужний, екстрафаст, але короткуватий - і закидати далеко важко, і насилу зміг через брову 2+ судака перетягти). Тому дивлюсь на шось більше відповідаюче цим умовам. ТОПові не цікавлять, бо переважно рибалю лайтом і в інших умовах, тому ціна до 1500грн орієнтовно. Поки що придивився отакі варіанти:
    https://rybolov-expert.com.ua/product/spinning-kosadaka-absolut-2-40m-5-28gr
    https://www.flagman.kiev.ua/spinnin...re-jigger-2.4m-8-35g/p214648/#tab=description
    https://www.flagman.kiev.ua/spinnin...ster-trout-3m-10-35g/p210081/#tab=description
    Може у когось є досвід експлуатації одної з цих палок чи якісь поради з цього приводу?
     
  9. greka

    greka

    Регистрация:
    01.01.15
    Сообщения:
    111
    Flagman Thunder Max 902MH 2,74m 8-32g підійде під ваші умови, і укладається в бюджет.
     
    Provizor нравится это.
  10. Provizor

    Provizor

    Регистрация:
    17.05.15
    Сообщения:
    513
    дякую! є досвід експлуатації? чим, на вашу думку, він кращий за дайву і касадаку - довжиною чи ще чимось? буду у флагмані - "потрушу" його обов'язково!
     
  11. greka

    greka

    Регистрация:
    01.01.15
    Сообщения:
    111
    Досвіду застосування не мав. Враховуючи відгуки користувачів повинен бути норм.
     
    Provizor нравится это.