Правила и ограничения любительского и спортивного рыболовства

Тема в разделе "Правила рыбной ловли", создана пользователем Иваныч, 09.11.09.

  1. bersh

    bersh

    Регистрация:
    22.01.12
    Сообщения:
    1.723
    Забейте,он давно уже живёт в своем мире,и наверное не в курсе что в Харькове почти 50% малого и среднего бизнеса не работают, и зп стали не такие большие,с которых люди ещё помогают,и что в данное время армия у нас и держится на волонтерах и тех кто ради победы готов последние деньги отдать,забейте,у кого есть возможность тот донатит,у кого нет тот чем то другим помогает,но он этого не видит, поэтому просто забейте,слава Украине.
     
  2. Реклама

    Реклама

    Регистрация:
    06.01.12
     
  3. Владимир84

    Владимир84

    Регистрация:
    07.04.13
    Сообщения:
    4.518
    В кожного своя дзвіниця))). Особисто мені хтось задавав питання, типу є час на рибалку їздити. Відповідь моя в котре, я сам військовий з 2001 року, шлях мій, так сяк, революції/ майдани зі щитами, Донбас арена), ця клята війна, виразка, контузія, операція ноги. Коли є час, і як деякі знімають стрес оковитою та жінку пиз....ть, а я трохи вискакую на рибалку а потім в кругу сім'ї варимо Уху. І коли не там, як зараз наприклад, з шостої ранку з побратимами заготовили/поколили дрова та два камази завантажили і повезли туди..... Та й сидіти на дивані і плюватися на Арестовича, я не хочу, краще на водойму.
     
    Vezdexod, Borez, gardrad и 19 другим нравится это.
  4. YuraS

    YuraS

    Регистрация:
    24.06.20
    Сообщения:
    223
    Володимире, повністю згоден!
     
    Sev, Владимир84 и Плинкер нравится это.
  5. Sizon

    Sizon

    Регистрация:
    18.01.11
    Сообщения:
    4.571
    О, це розбан. Ще й з вибаченнями. Пробачте, пане Володимире, я вже й не пам'ятаю в чому була свара, але шкодую про неї.
    А щодо рибалки - звісно ж, рибалити тре, якщо служба дозволяє ). Перші півроку навіть гадки про це не було, навіть не хотілося. А перевівся - попустило трохи, інколи вириваюсь. Може, завтра знов переведуть, де не до риби буде... ) то є іншалла ).
    IMG_20221029_172137.jpg
     
    Vezdexod, Владимир84, lawfish и 7 другим нравится это.
  6. Владимир84

    Владимир84

    Регистрация:
    07.04.13
    Сообщения:
    4.518
    З Вами ми не сварилися, та й взагалі у Вашу адресу нічого на маю проти. Мій пост був загальний.
     
    Ain, Sizon и Одиночка нравится это.
  7. YuraS

    YuraS

    Регистрация:
    24.06.20
    Сообщения:
    223
    Тобто quod licet Jovi, non licet bovi. Тобто рибалити дозволено тільки 2.7бакам-воювакам, інші такого права не мають.
    Це зветься "пихатий жлоб". І навіть належність до ЗСУ цього не змінила.
     
  8. Sizon

    Sizon

    Регистрация:
    18.01.11
    Сообщения:
    4.571
    Що ви, любий друже, Господь з вами. Пихатий жлоб туди пішов не для того, щоб ви його записали в святії угодники. Мотиви були інші, але вам їх точно не зрозуміти.
     
    lawfish нравится это.
  9. YuraS

    YuraS

    Регистрация:
    24.06.20
    Сообщения:
    223
    Я багато чого пам’ятаю. І одне іншого не стосується. Харків взагалі-то невелике селище, всі про всіх знають. Доречі, саме тому до цієї ескапади "Усі до окопу, ШВИДКА-А-А-А! І ніякої риболовлі!" я вважав вас більш розумною людиною, яка заслуговує певної поваги, саме завдяки прийнятому вами рішенню піти до лав захисників України. Але виявилося, що деякі речі залишаються незмінними попри будь-які обставини. Служба в ЗСУ не є абсолютною індульгенцією, і напевне не означає, що будь-який військовослужбовець має безперечне право повчати інших, які не є його підлеглими, базуючись тільки на своєму, чесно кажучи, досить обмеженому суспільному досвіді.
    Ну, і як завжди: в чому полягає Ефект Даннінга — Крюґера.
     
  10. Sizon

    Sizon

    Регистрация:
    18.01.11
    Сообщения:
    4.571
    Мені справді шкода вас, Юра. Бо ваші власні демони вас ковбасять та плющать, тому ви на кожному стовпі бачите нарікання у свою особисту адресу. Тому ви не зможете підтвердити це "усі до окопу... ніякої риболовлі" посиланням на мої слова. Я нічого не видаляв, все на місці. Не зможете. Бо це не у мене, це у вас всередині...
    Тому маєте шанс замислитись. Мені начебто і пох на ваші проблеми, але чомусь вас шкода. Самі себе з'їсте. Вже доїдаєте...
     
  11. YuraS

    YuraS

    Регистрация:
    24.06.20
    Сообщения:
    223
    Так, не зможу. Бо все це було написано натяками, досить прозорими. А вишукувати та комбінувати цитати, щоб потім ще раз бути звинуваченим у перекручуваннях - хай йому грець. Нехай буде, як є. А собі я ладу якось дам. Бо дуля в кишені - не мій стиль. Знаю, що це дуже незручно, але ось так. На цьому дане обговорювання для себе закрив.