Продам снасті для ловлі сома

Тема в разделе "Другие донные снасти и снасти для ловли сома", создана пользователем euro-som, 15.09.17.

 1. euro-som

  euro-som

  Регистрация:
  13.09.17
  Сообщения:
  13
  Вудлище для ловлі сома Rhino Epoxy Master Big Fish

  Epoxy Master - міцне двохсекційне вудлище для ловлі сома, використовується також для тролінга та в морській бортовій ловлі. Робоча конячка для тих, хто хоче насолоджуватися усією потужністю силового виважування. Вудлище для важких задач.

  Довжина: 2,40 м.
  Тест: 300 грам.
  Транспортна довжина: 1,25 м.
  Частин: 2.
  Вага: 523 грами.
  Матеріал рукоятки: EVA.
  Ціна 50,00€.
   

  Вложения:

 2. Реклама

  Реклама

  Регистрация:
  06.01.12
   
 3. euro-som

  euro-som

  Регистрация:
  13.09.17
  Сообщения:
  13
  Плетений шнур ARANEA від EURO-SOM

  Шнур для ловлі сома Аранея пройшов багаторічні випробовування під час ловлі трофейних сомів на різних водоймах Європи. З допомогою цього шнура були виловлені соми-монстри в Німеччині, Іспанії, Франції, а також на річках Дніпро, Волга та Дунай. Шнур Аранея був створений для максимальних навантажень та дуже стійкий до перетирання. Він має 8-ми жильне кругле плетіння та спеціальне покриття. Цей шнур виготовлений для безкомпромісної перемоги в сутичках із трофейними сомами будь-якого розміру! Не Китай, виготовлений у Європі!

  Розмотка 300 метрів, яскраво-жовтого кольору для видимості уночі.
  Саме цей шнур і намотаний на усіх моїх катушках для ловлі сома.

  Розривне навантаження: 62 кг., діаметр: 0,60 мм., ціна 49,90€.
   

  Вложения:

 4. euro-som

  euro-som

  Регистрация:
  13.09.17
  Сообщения:
  13
  Латекс-силіконовый шланг Euro-Som для поводків

  Виготовлений за спеціальною технологією для збирання сомових оснасток. Це спеціальний шланг для використання самев в снасточках, захисту поводка для для стоперів. Виконує роль демпфера, та оберігає вузлові з'єднання. Призначений для виготовлення монтажів з правильним орієнтуванням жала гачка відносно грузила та підводного поплавка.

  Колір: яскраво-червоний.
  Материал: латекс-силікон.
  Діаметр (внутрішній/зовнішній): 2,5/5,0 мм.
  Ціна за погонний метр: 3,00€.

  Відпускається у вигляді цільного відрізка будь-якої довжини, кратно 1 метру. Далі кожен рибак самостійно відрізає необхідну кількість сантиметрів для виготовлення індивідуальних оснасток в залежності від специфіки ловлі.

   

  Вложения:

 5. euro-som

  euro-som

  Регистрация:
  13.09.17
  Сообщения:
  13
  Катушка Penn Spinfisher SSV 6500 5-го покоління Full Metal Body

  Ця потужна рибальська катушка — монстр для ловлі трофейного сома!

  Міцна та дуже надійна катушка підходить як для ловлі сома з квоком, так і для берегової ловлі. Катушка водозахищена, тому дозволяє вам не залежати від погоди та умов ловлі. Вона має металічний корпус та бокові кришки, збалансований ротор і нержавіючу головну пару. Катушка комплектується фірмовими дисками фрикціону HT-100. Шпуля має гумове кільцеве покриття, яке протидіє прокручуванню шнура, а також має розміточні кільця на торці шпулі для контролю кількості змотаного шнура. Фрикціон дуже стабільний, практично невбиваємий, а окрім цього точний. Катушка Penn Spinfisher V Serie SSV 6500 дуже добре зарекомендувала себе і на морскій ловлі в Норвегії при виважуванні з великої глибини таких крупних риб як тріска і палтус, вона витримує колосальні навантаження і не боїться солоної морської води.


  Компанія «Penn Fishing Company», заснована Отто Хенцем (Otto Henze) в 1932 році, швидко завоювала лідерство не тільки на американському, а й на європейському ринку.

  Протягом 80 з лишнім років компанія виготовляла і виготовляє катушки, використовуючи найостанніші досягнення в технологіях та дизайні. При розробці катушок враховуються досвід та рекомендації рибалок-професіоналів і спортсменів, «зірок» світового риболовного спорту.

  Мільйони новачків та досвічених рибалок по усьому світу довіряють цій якості та надійності. І мрія засновника компанії: «Виробництво рибальського спорядження найвищого рівня якості світового масштабу» втілена у життя.

  Катушки цієї компанії втановлюють рекорди практично в кожній класифікації IGFA. Це втілення максимальної надійності та довговічності. Найміцніші матеріали для деталей катушок (від кованого алюмінія та нержавіючої сталі до бронзи), найсучасніші матеріали для прокладок гальмівної системи, точені на станках деталі – усе це дозволяє безінерційним катушкам Penn як і мультиплікаторам витримувати потужні навантаження протягом десятиліть.

  Катушки Penn стали класикою в сомовій ловлі іще в 4-му поколінні, ці катушки 5-го ж покоління мають ще більш міцний повністю металічний механізм без пластикових деталей, зберегли свій традиційний дизайн, та вирізняються найвищими технічними характеристиками і невловимим американським шармом.


  Місткість шнура: 305м/0,36мм.
  Кількість підшипників: 6.
  Вага: 603 грами.
  Передаточне число: 5,6:1.
  Фрикціон: HT-100 — 13,6кг.
  Підмотка за один оберт: 991 мм.
  Колір: золотисто-чорний.

  Ви можете придбати ці катушки за найпривабливішою ціною:
  149,00€ 114,99€

   

  Вложения:

 6. euro-som

  euro-som

  Регистрация:
  13.09.17
  Сообщения:
  13
  Підшипникові вертлюги Zeck Fishing

  Ці потужні вертлюги від відомого німецького сом'ятника Карстена Цека вирізняються серед інших підшипникових аналогів тим, що обидва кільця обертаються незалежно одне від одного, мало того - також і від корпусу вертлюга. Недаремно Zeckball навіть запатентований Патентом № US D552,137 S. Якщо ви візьмете його в руки, то відчуєте, що він обертається набагато краще, ніж звичайні моделі вертлюгів. Це дає значну перевагу під час ловлі на живця щоб не заплутати снасті, поводок дуже вільно обертається незалежно від основного шнура. При цьому ці підширникові вертлюги мають дуже компактний розмір. Вони мають щільну посадку, та в щілини не може набитися пісок чи інше сміття з річки і такі вертлюги не заклинять під навантаженням від обертання великого сома під час виважування.

  Колір: нержавійка.
  Кількість в пачкі: 3 шт.
  Матеріал: нержавіюча сталь та латунь.
  Тест: 90 кг.
  Ціна 4,95€.
   

  Вложения:

  • 1.jpg
   1.jpg
   Размер файла:
   43,1 КБ
   Просмотров:
   35
  • 2.jpg
   2.jpg
   Размер файла:
   43,6 КБ
   Просмотров:
   33
  • 3.jpg
   3.jpg
   Размер файла:
   74,5 КБ
   Просмотров:
   36
 7. euro-som

  euro-som

  Регистрация:
  13.09.17
  Сообщения:
  13
  Підшипникові вертлюги Zeck Fishing із карабіном застібкою 105 кг

  [​IMG][​IMG]
  [​IMG]

  Ці потужні вертлюги з суцільними кільцями та застібкою для ловлі сома від відомого німецького сом'ятника Карстена Цека вирізняються серед інших підшипникових аналогів тим, що обидва кільця обертаються незалежно одне від одного, мало того - також і від корпусу вертлюга. Недаремно Zeckball навіть запатентований Патентом № US D552,137 S. Якщо ви візьмете його в руки, то відчуєте, що він обертається набагато краще, ніж звичайні моделі вертлюгів. Це дає значну перевагу під час ловлі на живця щоб не заплутати снасті, поводок дуже вільно обертається незалежно від основного шнура. При цьому ці підширникові вертлюги мають дуже компактний розмір. Вони мають щільну посадку, та в щілини не може набитися пісок чи інше сміття з річки і такі вертлюги не заклинять під навантаженням від обертання великого сома під час виважування.

  [​IMG]

  Колір: нержавійка.
  Кількість в пачкі: 3 шт.
  Матеріал: нержавіюча сталь та латунь.
  Тест: 105 кг.
  Ціна 6,95€.

  [​IMG]
   
 8. euro-som

  euro-som

  Регистрация:
  13.09.17
  Сообщения:
  13
  Монофільний сомовий поводок ARANEA euro-som

  Хард-моно - найкраща альтернатива під час ловлі з крупними живцями, які можуть заплутати м'які плетені поводки в "спагетті", таке трапляється і з будь-якою насадкою на сильній або нерівномірній течії.

  [​IMG][​IMG]

  Розмотки по 50 метрів.

  Диаметр: 1,20 мм; Тест: 60 кг; Колір: райдужний;
  Диаметр: 1,30 мм; Тест: 75 кг; Колір: прозорий;
  Ціна 14,50€.


  [​IMG]
   
 9. euro-som

  euro-som

  Регистрация:
  13.09.17
  Сообщения:
  13
  Поводок для ловлі сома Giga Cat Tec спірального плетіння

  [​IMG][​IMG]

  Ще декілька років тому сомятники були впевнені, що в сфері поводкового матеріалу уже досягнуто точки, коли нічого кардинально нового вже не буде винайдено і нічого кращого не придумають. Але час іде, технології не стоять на місці, і в промисловості зявилися супершвидкісні вязальні машини, які в рази скоротили час виробництва плетених поводків. Мова йде про виготовлення поводочного матеріалу спірального плетіння. Такий матеріал відсотків на 30-40 має більшу щільність плетіння, має як першопочаткову ідеально круглу форму, так і зберігає її протягом строку експлуатації, не розпушується, більш витривалий, довговічний, менш старіє та має велику стійкість до стирання. Але й виробництво такого якісного матеріалу потребує на плетіння часу в три рази більше ніж на звичайні плетені поводки, а тому й вартість їх виходила теж майже в три рази більше за й так не дешеві плетінки.
  Поки на ринку не зявилася компанія GigaFish, власник якої Bernd Kluckert має своє бачення цього бізнесу. Він не вкладає кошти в рекламу та маркетинг, тримає стабільну розумну ціну та не підвищує вартість товару, не затримує зарплату працівникам, не мандрує по світу та не їздить на роботу на спортивному авто типу Мазератті або тощо, йому достатньо свого старенького Volkswagen Golf, щоб мати серйозний підхід до свого ремесла, якісно та з душею виконувати свою роботу і не злітаючи до хмар насолоджуватися життям, таким як воно є.
  Тепер у Бернта на виробництві майже цілодобово працює більше 200 станків по плетінню. При цьому він у жодному разі відмовляється скорочувати строки поставок, а також це одна із небагатьох компаній, яка відмовилася переносити свої потужності до азійських країн для здешевленя робочої сили та оптимізації податків. Усе виготовляєть німцями, в Німеччині, на німецькому обладнанні і з німецьких матеріалів. Це чиста європейська якість, не варто й казати як чисто та акуратно усе на виробництві. Бернт сам займається виробництвом, власноруч тримає контроль за якістю та тестуванням. До речі, слід зазначити, що на фабриці поруч із машинами для плетіння працюють і машини для перевірки шнурів на перетирання.
  Завдяки цим технологіям можна ставити поводки для ловлі сома із спіральним плетінням дещо тонші ніж якісні поводки з традиційного матеріалу. Адже навіть маючи великий тест на розрив, поводки рвуться під час виважування риби від перетирання об зуби або інші перешкоди, сом постійно намагається завести монтаж до коряжнику. А матеріал Гіга Кет Тек має дуже гарну стійкість на стирання.

  Розмотка: 30 метрів; Діаметр: 0,7 мм; Тест: 88 кг; Ціна: 9,99€

  Made in Germany!

  [​IMG]
  [​IMG]
   
 10. euro-som

  euro-som

  Регистрация:
  13.09.17
  Сообщения:
  13
  Гачки для ловлі сома ЛЯЙТНЕР

  [​IMG][​IMG]

  Гачки для ловлі сома від провідного німецького бренду Віллі Ляйтнера. Компанія AHF LEITNER з Вехньої Баварії відома своєю виключно високою якістю продукції і її гачки з високовуглецевої сталі виробляються в Японії та мають назвичайну гостроту як в клинків японських мечей. Завдяки такий ультрагостроті одинарні гачки Ляйтнера мають зачепистість, яка не поступається трійникам. Ці ж гачки і використовуються для виробництва однієї з найпопулярніших серед сом'ятників блешні Blinker Jörg.

  [​IMG]

  В пачці по П'ЯТЬ штук, вигідна ціна за одну штуку!
  Розмір: 4/0; Ціна: 6,90€
  Розмір: 6/0; Ціна: 7,45€
  Розмір: 8/0; Ціна: 8,50€

  Made in Japan!

  [​IMG]
  [​IMG]
   
 11. euro-som

  euro-som

  Регистрация:
  13.09.17
  Сообщения:
  13
  Підводні поплавки euro-som 20-40 грам

  [​IMG]

  Універсальний, багатофункціональний та в той же час простий в застосуванні підводний поплавок для ловлі сома euro-som. Міцний та довговічний. Фіксація підводного поплавка на основний шнур та поводковий матеріал забезпечується міцною трубкою великого діаметру всередині поплавка звичайним рибальським відпрацьованим світлячком для нічної ловлі (підсвічування не портібне), діаметром 4,5 мм. Світлячок просто вставляється в отвір трубки поплавка, тим самим зажимаючи поводок та забезпечуючи надійну фіксацію. При даному методі фіксації відпадає необхідність в застосуванні будь-яких стопорів на поводку, а використані світлячки не викидаються після риболовлі та набувають нової ролі в застосуванні.

  Швидка зміна положення підводного поплавка або відстані до гачка відбувається в лічені секунди. Підводні поплавки euro-som легко змінюються та комбінуються один з одним за допомогою тих же світлячків.

  [​IMG]

  Грузопідйомність оснастки підвищується та регулюється за допомою використання декількох підводних поплавків на одному поводку. Дані поплавки розроблено для застосуваня з усіма видами монифільних та плетених жилок і шнурів діаметрами від 0,30мм до 1,3мм. Багатошарове міцне покриття спеціальними водостійкими лаками захищає підводний поплавок від пошкоджен та надає ефектного вигляду.

  Універсальні підводні поплавки euro-som - це не масова штамповка, а продукти ручної роботи в обмеженій кількості. У звязку із цим кожний підводний поплавок набуває свого неповторного індивідуального забарвлення та є унікальним.

  Забарвлення: чорно-червоне або камуфляжне (оливково-чорне).
  Розмір: 20 грам; Ціна: 3,00€
  Розмір: 30 грам; Ціна: 3,25€
  Розмір: 40 грам; Ціна: 3,50€

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]