р.Днепр

Тема в разделе "Не только Харьковская обл.", создана пользователем ukrsnasti, 29.09.15.

  1. Alex_K

    Alex_K

    Регистрация:
    27.03.18
    Сообщения:
    149
    Усім привіт. :br:
    Довго тримався в стороні від улюбленого хобі. Жити у хвилюванні дуже важко, а життя йде і треба хоч іноді відволікатись від сумних подій. Тому вирішив згадати, як це, і в черговий приїзд до рідного Харкова забрав деякі вудки з собою у Дніпро.
    Декілька разів виїжджав у різні місця. Багато писати не буду. Скажу тільки, що трохи здивувався тим видам риб, що тут ловляться. Основний улов - це карась! :ai:
    IMG_3993_sm.jpg
    В перший виїзд ловилась дуже дрібна риба - карась та плотва.
    Наступного разу вирішив поїхати в інший бік - до річки Самари. Там глибини зовсім смішні (до 3-4 метрів), але карась та верховодка таке полюбляють.
    Ніколи б не подумав, що буду ловити верховодку на фідер. :bk:
    IMG_4043_sm.jpg
    Наступного разу вирішено шукати глибинні ділянки Дніпра в південному напрямку.
    І вперше я тут спіймав дорослу плотву.
    IMG_4059_sm.jpg
    Та й карась тут вже більш дорослий.
    IMG_4064_sm.jpg
    IMG_4115_sm.jpg
    Величезна кількість водяних вужів самих різних кольорів, котрих місцеві називають гадюками.
    IMG_4093_sm.jpg
    IMG_4076_sm.jpg
    Гарні і цікаві місця, гарна природа, котра трохи відрізняється від нашої месцевої.
    Але тепер ще більше хочеться повернутись до мирного і такого рідного Харкова, і посидіти з друзями на березі рідного Печенізького вдсх. :ak:
    Тому єднаймось, допомагаємо ЗСУ і працюємо на перемогу над ворогом!:ad:
    IMG_4050_sm.jpg
     
    Последнее редактирование: 28.08.22
    SAW, Shultz, Alex1978 и 6 другим нравится это.
  2. Реклама

    Реклама

    Регистрация:
    06.01.12